Tsitaat:

kolmapäev 23. mai 2012
Päikesepaisteline kuiv ilm. Puhub kirdetuul 4-10 m/s. Sooja on 13..19°C.

Tänane ilm:

17...-

arhiiv
«    »  «    »
ETKN RLP
Sisesta pildikood

Palun sisestage turvakood:

nimepäev
23. MAI
Lydia, Liidia, Liidi, Lii, Ly
sünnipäev
23. MAI
Villu Reiljan, 59
metsandustegelane ja poliitik, VIII ning IX Riigikogu liige
Tiina Jantson, 52
modellinduse edendaja
Liina Tennosaar, 47
näitleja
Nancy Himma-Mantsik (Nancy), 47
laulja
Heidi Rohi, 46
vehkleja
Tõnis Lepp, 46
piloot ja lendamisõpetaja
Rubens Barrichello
brasiilia võidusõitja, Vormel-1 piloot
REKLAAM
REKLAAM
Lennureisija sai ülekaalulise kaaslase tõttu piletiraha tagasi
1/1

Lennureisija sai ülekaalulise kaaslase tõttu piletiraha tagasi

foto: Scanpix

foto
http://f3.pmo.ee/f/2010/10/27/455557t9h4a2a.jpg
http://f2.pmo.ee/f/2010/10/27/455557t11h555f.jpg
Lennureisija sai ülekaalulise kaaslase tõttu piletiraha tagasi
Scanpix

Lennureisija sai ülekaalulise kaaslase tõttu piletiraha tagasi

27.10.2010 09:59

Kanada lennufirma maksis lennupileti raha tagasi naisele, kes sattus lennul istuma ülekaalulise kaasreisija kõrvale.

Naise sõnul kasutas ülekaaluline ka osa tema istmest, kirjutab news.com.au.

Janet Ogilvie sõnul sattus ta täbarasse olukorda septembris Porter Airlines lennul Halifaxist Ottawasse.

Ogilvie kinnitusel leidis ta aknaaluselt kohalt istumas naise, kes võttis enda alla ka poole tema istmest, mis oli vahekäigu pool.

Naine lisas, et kaaslase selgroog ei olnud mitte istme keskel, vaid kahe istme vahepeal ning see isik vajas ka turvavöö pikendust.

Kuna lennuk oli täiesti välja müüdid, pidi naine end mahutama istmel umbes 25 sentimeetrisele alale. Lend kestis üks tund ja 45 minutit.

Ogilvie kinnitusel tuli tal terve lennu aja olla paremal küljel.

«Ma ei saanud oma vasakut kehapoolt istmele panna, kuna see paks naine oli seal. Ta oli terve lennu mu keha vastas,» meenutas kanadalanna.

Ogilvie esitas lennufirmale kaebuse ning talle pakuti esialgu 100 Kanada dollarit kompensatsiooniks.

Naine ei jätnud jonni ja selgitas lennufirmale, et ta maksis koha eest täishinna, kuid ei saanud istet peaaegu üldse kasutada.

Lõpuks maksis lennufirma naisele ta piletiraha 200 Kanada dollarit tagasi.

Porter Airlines esindaja Robert Deluce sõnas, et nad püüavad oma personali paremini treenida, et tulevikus selliste olukordade tekkimist ennetada.

Mitmed küsitlused on näidanud, et tavakaalus inimesed ootavad, et ülekaalulised ostaksid kaks kohta, et nad korralikult istuma mahuksid ja teisi reisijaid kannatama ei paneks.

Toimetas Inna-Katrin Hein
Jaga |

Allikas: http://www.elu24.ee/?id=332595

REKLAAM
SIDUSTEEMADE KATALOOGID
kanada · lend · reisija · pilet · raha · iste
KOMMENTEERI

NB! Vaata kommenteerimise tingimusi!
REKLAAM
REKLAAM