Evelin Ilves koos krahvinna Trolle-Wachtmeisteriga.
foto: Scanpix
Ilves: esileedi peab esitlema Eesti moekunstnike loomingut
Rootsis riigivisiidil viibiv president Toomas Hendrik Ilves otsustas kahe riigi suhetest rääkides ka oma abikaasa Evelin Ilvese eile kantud rõivakomplekti ümber puhkenud kõmu kommenteerida.
16:18 22.05 Suur pildigalerii: Kuldmuna 2012 gala Pärnus
«Võiks öelda, et me oleme naasmas oma Põhjala kodusse, see on parem kui kõmu tekitanud Evelin Ilvese kübar,» ütles Ilves ERRi raadiouudistele Eesti ja Põhjamaade suhetest rääkides.
«Eesti esileedi roll on tutvustada Eesti moodi, see on üks nendest asjadest,» jätkas president.
«See küsimus ei ole see, et oi, mina kui etiketi ekspert ütlen,» jätkas Ilves pilavalt peenikest häält tehes. «Ei, meie asi on see, et meil on selline moekunstnik, kes teeb selliseid asju, et Eesti kaasaegsed disainerid ja nende looming on näidatud, kui Eesti presidendipaar käib kuskil.»
«See on see, et meie moekunstnikud, nende looming, saab tutvustatud paremini kui mingil muul viisil,» lisas president.
Allikas: http://www.elu24.ee/?id=374930


18...-



Tagasi
















