reede 25. mai 2012
Vähese ja vahelduva pilvisusega kuiv ilm. Tuul on muutliku suunaga 2-7 m/s. Õhutemperatuur on 14..20°C.

Tänane ilm:

19...-

arhiiv
«    »  «    »
ETKN RLP
Sisesta pildikood

Palun sisestage turvakood:

nimepäev
25. MAI
Urban, Urbo, Urves, Urve
sünnipäev
25. MAI
Kalle Kurg, 70
luuletaja, prosaist, kirjanduskriitik ja tõlkija
Malle Pärn, 67
näitleja
Eha Komissarov, 65
kunstiteadlane
Eduard Toman, 52
näitleja ja lavastaja
Eha Rünne, 49
kergejõustiklane
Tauno Kangro, 46
skulptor
Erki Pütsep, 36
jalgrattur
REKLAAM
REKLAAM
Barack Obama koos vanaemaga
1/1

Barack Obama koos vanaemaga

foto: thashethe.me

foto
http://f2.pmo.ee/f/2011/05/13/581048t9h5dcf.jpg
http://f2.pmo.ee/f/2011/05/13/581048t11hd8c0.jpg
Barack Obama koos vanaemaga
thashethe.me

Al-Qaedaga seotud organisatsioon ähvardas Barack Obama vanaema

13.05.2011 10:41

USA presidendi Barack Obama Kenyas elava vanaema maja juurde pandi politseivalve, kuna terrorigrupi A-Qaedaga seotud Kenya kohalik terrorirühmitus al-Shahaab ähvardas naist.

88-aastane Sarah Hussein Obama ei lasknud end ähvardusest ja politseivalvest segada, kirjutab Huffington Post.

«Minu elu need ei mõjuta. Ka ei ole ma väljas liikumist piiranud. Kui valitsus otsustas mu elu veelgi turvalisemaks muuta, siis olgu nii,» lausus eakas naine.

Tegemist ei ole Barack Obama lihase vanaema, vaid presidendi vanaisa kolmanda naisega. Sellegi poolest peab USA president teda oma vanaemaks.

USA ja Kenya võimude sõnul oligi pärast Al-Qaeda juhi Osama bin Ladeni tapmist midagi sellist oodata.

USA luure kinnitusel on Kenya organisatsioon al-Shahaab seotud ka Somaalia piraatide ning USAs elavate Somaalia päritolu ekstremistidega.

Al-Qaeda ja sellega seotud organisatsioonid teatasid, et Osama bin Ladeni tapmisele järgneb laiaulatuslik kättemaksulaine.

Toimetas Inna-Katrin Hein
Jaga |

Allikas: http://www.elu24.ee/?id=436306

REKLAAM
SIDUSTEEMADE KATALOOGID
KOMMENTEERI

NB! Vaata kommenteerimise tingimusi!
REKLAAM
REKLAAM