Tanel Padar
foto: Lugejapilt
Tanel Padar: vaatasime kooli aknast soomusautosid
Laulja Tanel Padar meenutab, mida sündmused 20 aastat tagasi ja laulva revolutsiooni laulud talle tookord tähendasid.
16:18 22.05 Suur pildigalerii: Kuldmuna 2012 gala Pärnus
«Ma olin parasjagu Haljalas koolis, see asub täpselt Tallinna-Peterburi tee ääres. Mööda maanteed sõitis eriliselt palju soomusautosid. Neid polnud vaja isegi tee äärde piiluma minna, »ütles Tanel Padar ajalehele Kultuuripealinn.
«Õpetaja muidugi keelas vahtimise ära, hüüdis, et ei keeruta. Lapsena ei osanud ma ohtu hinnata, pigem tundsid soomusautod põnevad. Arusaamine saabus aasta hiljem, kui tuli Eesti kroon. Minu esimene kahekroonine on mul siiani alles.»
«Muusikalises mõttes mõjutas mind tolleaegsetest bändidest In Spe. Kui nüüd hiljuti üle hulga aja nende kontserdil käisin, ei vajanud ükski lugu meenutamist, kõik olid pähe kulunud.»
Allikas: http://www.elu24.ee/?id=535838


19...-



Tagasi



