Tsitaat:

laupäev 26. mai 2012
Vahelduv pilvisus. Mitmel pool sajab hoovihma, võib äikest olla, pärastlõunal Loode-Eestist alates sadu lakkab. Puhub läänekaare tuul 5-10 m/s. Sooja on 14..20°C.

Tänane ilm:

19...-

arhiiv
«    »  «    »
ETKN RLP
Sisesta pildikood

Palun sisestage turvakood:

nimepäev
26. MAI
Vilma, Vilme, Valme, Valmi, Vella, Velli, Miina, Minna
sünnipäev
26. MAI
Endel Tulving, 85
psühholoog ja filosoofiadoktor
Eero Loone, 77
filosoof
Enno Tamm, 52
ajakirjanik
Peeter Paenurm, 45
kirikuõpetaja
Tuuli Roosma, 37
TV saatejuht
Eda-Ines Etti, 31
laulja
Philip Michael Thomas
ameerika näitleja (Ricardo Tubbs teleseriaalis Miami Vice)
Helena Bonham Carter
inglise näitleja
REKLAAM
REKLAAM
Tagasi Edasi 1/2
Arizona kuberner Jan Brewer ja USA president Barack Obama
Tagasi Edasi 1/2

Arizona kuberner Jan Brewer ja USA president Barack Obama

foto: Scanpix

foto
http://f3.pmo.ee/f/2012/01/27/930152t9h05ec.jpg
http://f3.pmo.ee/f/2012/01/27/930152t11h3e02.jpg
Arizona kuberner Jan Brewer ja USA president Barack Obama
Scanpix
foto
http://f1.pmo.ee/f/2012/01/27/930154t9h5745.jpg
http://f1.pmo.ee/f/2012/01/27/930154t11hbe52.jpg
USA president Barack Obama rääkimas Arizona kuberneri Jan Breweriga
Scanpix

Arizona kuberneril tekkis USA presidendiga sõnavahetus

27.01.2012 09:35

Eile tekkis USA Arizona osariigi kuberneril Jan Breweril Phoenixi lennuväljal sõnavahetus president Barack Obamaga.

Obama teatas eile, et tegemist ei olnud rünnakuga, vaid viisaka mõtete vahetamisega, edastab foxnews.com.

«Vaidlus minuga aitab vabariiklastel end reklaamida, kuid tegemist ei olnud põhimõtteliste vastuoludega,» teatas USA president.

Obama sõnul tekkis sarnane olukord ka eelmisel korral, kui ta Arizona kuberneriga kohtus.

«Neil mõlemal korral tehti sääsest lihtsalt elevant,» lausus Obama.

Obama kinnitusel sõnas ta Brewerile kaks aastat tagasi Valges majas toimunud kohtumist meenutades, et kuberneri ja tema vaated lähevad lahku.

Brewer kirjutas sellest kohtumisest oma raamatus «Scorpions for Breakfast» (Skorpionid hommikusöögiks).

«Kinnitan, et austan USA presidenti ning läksin talle rõõmuga lennujaama vastu. Ta viis jutu ruttu minu raamatule ning ütles, et on pettunud selles, kuidas ma teda seal kirjeldan,» sõnas kuberner.

Brewer andis Obamale ka valge ümbriku, milles oli käsitsi kirjutatud kutse Obamale. Kuberner kutsus presidendi eralõunasöögile  ning külastama Mehhiko piiri ääres olevaid piirkondi.

Kui sai avalikuks, et kuberneri ja presidendi vahel tekkis sõnavahetus, kasvas raamatu müük märgatavalt.

Vabariiklasest Brewer on pidanud Valge majaga lahingut Arizona osariigi vastuolulise ja kõmulise Mehhiko illegaalsete immigrantide tõkestamise seaduse tõttu.  
 

Toimetas Inna-Katrin Hein
Jaga |

Allikas: http://www.elu24.ee/?id=718262

REKLAAM
SIDUSTEEMADE KATALOOGID
KOMMENTEERI

NB! Vaata kommenteerimise tingimusi!
REKLAAM
REKLAAM