Uku SuvisteGetter JaaniAnu SaagimKadri AdamsonElina PähklimägiOtt LeplandKerli Kõiv esines Alice imedemaal teemalisel moenäituselKarmen PedaruRasmus RändveeMihkel RaudJan Uuspõld  Tanel PadarKoit ToomeMaarja Kivi
:

Pildid: nõid Nastja sai juuksepikendused

Sel sügisel jõuab TV3 eetrisse romantiline jutusaade «Randevuu», kus üks saatejuhtidest on «Selgeltnägijate tuleproovi» võitnud nõid Nastja.

REKLAAM

Uue saate puhul otsustas nõiatar muuta juuksestuudios Casabella oma välimust.

Saade põhineb Venemaa formaadil «Davai poženimsja!». Tegemist ei ole mänguga, osalema on oodatud kõik mehed ja naised, kes tõesti vajavad nõu või abi õige partneri otsingul.

Mis on partneri valikul oluline? Miks need valikud, mida me teeme, pole sageli õiged? Millist inimest me tegelikult enda kõrvale vajame? Just nende küsimuste üle paneb uus romantiline suhtešõu kaasa mõtlema ja aitab leida vastuseid.

Saates osalemiseks täida ankeet TV3 kodulehel www.tv3.ee, helista numbril 5552 0255 või saada kiri aadressil randevuu@tv3.ee.

REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Austraallanna hakkas pärast autoõnnetust rääkima prantsuse aktsendiga
+40
1371488358
Paris Jackson: Ma vihkan Justin Bieberit!
+39
1371548533
Rinnasuurendus B-korvist DD-korvini ILMA ilukirurgiata!
+34
1371552169
Astroloogid parandasid horoskoopi - üks tähtkuju lisati juurde
+30
1371551102
Miley Cyrus: Alkohol on kanepist palju ohtlikum!
+24
1371631551
Šveitslased valllutasid vanalinna - seksisid keset linna ja ärandasid jalgratta
+18
1371545063
Piltuudis: Putin ja Abe püüdsid Merkeli istmikku patsutada?
+16
1371552120
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM