T, 29.09.2020

Galerii: Annely Peebo säras heategevuskampaania toetusüritusel

Täna toimus Solarise keskuse Apollo raamatupoes heategevusfondi Minu Unistuste Päev heategevuskampaania «Parim jõulukingitus on heategu!» toetusüritus, kus astusid üles heategevusfondi patroon Annely Peebo ning Minu Unistuste Päeva vabatahtlikud ja toetajad Reet Härmat, Evelyn Mikomägi ja Urmas Lepik.

Heategevuslike jõulukinkekaartide kampaania «Parim jõulukingitus on heategu!» on Minu Unistuste Päeva ja Apollo koostöös valminud ainulaadne projekt, mille raames on kõikidel kuni detsembri lõpuni võimalik osta Apollo veebipoest või Apollo kauplustest üle Eesti oma lähedasele jõulukingituseks heategevuskinkekaart väärtuses 5, 10 või 15 eurot.

«Heategevuslik jõulukinkekaart on nagu iga teine kinkekaart – kui tavalise kinkekaardi eest saab kaupu või teenuseid, siis heategevuskinkekaardi eest saavad realiseeritud raskelt või krooniliselt haigete laste unistused, kes viibivad Eesti haiglates või kodusel ravil.

«Lisaks on see kauni ja liigutava sõnumiga heategevuskinkekaart ka suurepärane kingitus lähedasele või tuttavale,» ütles heategevusfondi Minu Unistuste Päev patroon Annely Peebo.

Heategevusliku jõulukinkekaardi ostuga teeb kinkija saaja nimel annetuse heategevusfondile Minu Unistuste Päev ja aitab täita haigete laste unistusi.