Vaata, kuidas edeneb tänavuse unikaalse Simple Sessioni võistluspargi ehitus!

Simple Session 12: teine treeningpäev

FOTO: Mats Kahlström

Tänavuse Simple Sessioni võistluspargi disainis seitsmendat aastat järjest tunnustatud disainer Nate Wessel, kelle käe all valmivad ka suurvõistluste X-Games ja ekstreemspordimeka Woodward väljakud. Wessel külastab sel aastal Sessionit ka ise.

«Nate Wessel on tõeline imetegija, mis puudutab võistlusparkide kujundamist. Ka seekord on ta suutnud lagedale tulla täiesti unikaalse kujundusega, mis on tõenäoliselt kõikidest Simple Sessioni senistest parkidest kõige detailiderohkem. See sisaldab mitmeid suuremaid elemente lennukama ehk park stiili harrastajatele – kõrgete servadega rämbid, kurvid ning seinad. Samuti pakub väljak käsipuid, treppe ja teisi tänavakeskkonda imiteerivaid obstaakleid street ehk rohkem tehnilistele aspektidele keskenduva tänavasõidu suunal treenivatele võistlejatele,» sõnas võistluse üks peakorraldaja Risto Kalmre.

Peale harjumuspärase geomeetriaga rämpide leiab Simple Sessioni tänavusest võistluspargist ka juba eelmisel aastal tuttavaks saanud Shadow Conspiracy kirstukujulise obstaakli ning platsi keskelt uudisena Failure Bikes välgunoole laadse moodustise, millel pannakse proovile trikiratturite leidlikkus tänavuses BMX parima triki võistluses. 

Pargi ehitamiseks kulub kokku ligikaudu 1500 m2 pinda, 2000 m2 vineeri, 4,5 kilomeetrit prusse, 30 000 kruvi ning 75 liitrit värvi.

Vaata videot!

Simple Session 13 course build-up timelapse #1! from Simple Session on Vimeo.