K, 30.09.2020

Mood tungib Kadrioru lossi

Karolin Kuusik demonstreerib uut rõivabrändi Tallinn Dolls

FOTO: Laura Kallasvee

Kadrioru Kunstimuuseumi seinte vahel toimub 3. mail esimest korda ajaloos moeetendus.


Eesti uhkeimas palees näitavad oma loomingut elegantsi kuninganna Hanna Korsar ja Eesti esileedile Vabariigi aastapäeva balliks koos Aarne Niiduga kleiti disaininud Kristina Viirpalu. Kirsiks ilutordil on Eesti mänguliseima brändi Tallinn Dolls kevad/suvi 2010 uue kollektsiooni eksklusiivne esitlus, mille autoriteks on Liisi Eesmaa ja Karolin Kuusik.

Eesmaa sõnul mõtles ta kollektsiooni luues eelkõige tugevatele naiskarakteritele, kes ei karda silma paista ja julgeid värve kanda. Staaride stilist Kuusik lisas, et inspiratsiooni tuli kooliaktustelt, glämmrokist, geišadelt ja isegi õudusfilmidest. «Erinevaid stiile miksisin sellepärast, et Tallinn Dolls on ikka veel lapsekingades bränd ja erinevate lõigete pealt on huvitav näha, mis meie klientidele kõige paremini meeldib ja sobib,» rääkis Eesmaa.

Tallinn Dollsi kliendibaas on päris uhke. Värvikaid riideid fännavad sellised staarid nagu Ines, Maarja Jakobson, Daana Ots, Piret Järvis ja Elina Pählimägi.

Moeshow külaliste arvu piirab eriline toimumiskoht: müüki tuleb vaid 100 piletit hinnaga 100 krooni, mis on saadaval Iida butiigis aadressil Suur-Karja 2. Kadrioru Kunstimuuseum avab oma uksed kell 20.30, etendus algab kell 21.00.