T, 29.09.2020

Selge pilt! Kristjan Rabi ei sobi armu-Anna ideaalmeheks

Anna Jankelevitš Power Hit Radios

FOTO: Power Hit Radio

Power Hit Radio Kickstart võõrustas täna telestaar Anna Jankelevitšit, kelle armuotsingute sari alustab õhtul TV3s. Anna kirjeldas raadioeetris oma ideaalmeest, mis tekitas saatejuhtides elevust ning tõestas, et näiteks Kristjan Rabil poleks Annaga suhte loomiseks mingit võimalust.

Anna Jankelevitš alustab unistuste mehe otsinguid täna kell 20.00 TV3s algavas sarjas «Anna otsib meest». Sellega seoses palusid saatejuhid Kristjan Rabi ja Mario Liimann Annal oma ideaalmeest kirjeldada, misjärel ilmnes, et Rabi ei vasta mitte ühelegi naise esitatud kriteeriumile.

Anna Jankelevitši unistuste mees võiks olla aus, tark, vastutustundlik ning oskama naise eest hoolitseda ja ka kallima hoolitsust vastu võtta.

Arvestades, et Annal on pikkust 180 cm, võiks mees olla pikka kasvu. Kristjan Rabi teatas seepeale, et temaga ei tekiks Annal ühtki võimalust, sest ta ei vasta mitte ühelegi esitatud omadusele. Küll aga pakkusid saatejuhid Annale kaaslaseks Ženja Fokinit.

Päriselus püüavad Anna südant võita kaheksa austajat, keda näeb sarjas ning kes on kirglikuks seikluseks Egiptuse kuuma päikese all täiesti valmis.