P, 27.09.2020

Tallinn Star Weekend raames annab 27. juunil Lauluväljakul kontserdi sensatsiooniline duo 2Cellos

«Minge ja vaadake nende esinemist, sest see on tõepoolest suurepärane! Ma ei mäleta, et oleksin näinud midagi nii huvitavat, sellest ajast saati kui nägi Jimi Hendrix'i live esinemist 60ndatel,» on maailmakuulus muusik Elton John Eestit Tallinn Star Weekendi raames külastavast duost 2 Cellos vaimustuses.

Peale pikki läbirääkimisi  on festivali korraldajal rõõm kinnitada, et 27. juunil  on võimalik Lauluväljakul nautida 2 Cellos täispikka live-showd.

Kahjuks kaasneb 2 Cellos lisandumisega legendaarse vene kultusbändi Leningrad kontserdi ärajäämine kuna ajakava ja tehniline logistika kahte nii mahulist showd ei võimalda. Korraldaja vabandab Leningradi fännide ees ja kaalub edaspidi Eestisse toomist.

2 CELLOS

Noored tšellistid Luka Sulic ja Stiepan Hauser, tuntud kui 2CELLOS, pälvisid oma kuulsuse viies tšellomängu uuele tasemele ning lõhkudes piire erinevate muusikastiilide vahel.

Kõige rohkem meeldib neile publikule näidata kui mitmekesine tšello olla võib.

«Meil on õnnestunud laiendada tšello võimalusi läbi oma muusika ja armastame seda jagada oma fännidega,» sõnab bänd.

2CELLOS live-show on väga kütkestav. Energia klassikaliselt haritud paari vahel on nakkav kui nad kasutavad klassikalisi instrumente tänapäevase repertuaari jaoks. Kontsertitel kuuleb lugusi nende esiplaadilt kui ka ülemaailmselt tuntud järgnevalt plaadilt «IN2ITION».

Konserti kava sisaldab nende massiivseid YouTube'i hitte «Smooth Criminal» ja «Welcome to the Jungle» ning ka nende populaarset esitus AC/DC hittidest «Back in Black», «You Shook Me All Night Long» ja «Highway to Hell».

Oma kava lõpetavad nad unikaalsete adaptsioonidega rokk ja pop-lugudest Jimi Hendrix'i, Coldplay, U2, Red Hot Chili Peppers'i, Nirvana ja Stingi esitusest, pluss veel klassikalised palad mis näitavad nende oskust oma pilli käsitleda.