Sellel reedel klubis Teater: Võrgutavad mõrtsuk-klounid

Sexy Killer Clowns pidu

FOTO: Klubi Teater

Totaalne freakshow leiab aset sellel reedel, 25.juulil klubis Teater, kus toimub Taboo eripidu – Sexy Killer Clowns.

 

Klubi Teater lavad vallutavad seksikad, võrgutavad ja verejanulised mõrtusk-klounid. Üheks ööks loobume normaalsusest ja ilust ning viime pöörasuse järgmisele tasandile ning toome friigid ja mõrvarlikult kaunid klounid rahva sekka! 

See tähendab, et pidulistele korraldatakse eriti hirmuäratavalt kuum, kuid samas vallatu ja naljakas vaatemäng, mille keskel nautida mõnusat pidu koos hea muusika ja kaunite inimestega. Räpane glamuur, kole ilu, valus õrnus – kõik see sürreaalsus ootab klubi Teater külalisi juba sellel reedel! 

Ööklubi Taboo, mis juba üle aasta on toonud oma külalistele mõnusat tabudevaba õhkkonda ja nihutanud meid kammitsevaid piire, et oleks võimalus ennastunustavalt ja segamatult lõõgastuda, vallutab üheks ööks klubi Teater. Taboodest prii atmosfäär, ennenägematu show ja artistid, kelle jaoks kaovad piirid sellel meeletul ööl!

Lugejate vahel loositakse välja 2 VIP-piletit reedesele peole. Piletite võitmiseks kirjuta aadressile mareli@klubiteater.ee lause «Osalen Taboo piletiloosis». VIP-piletite võitjad selguvad reedel kell 20.00

Lisainfo SIIT.