P, 25.10.2020

Selena Gomez: ma ei maganud Orlando Bloomiga

Selena Gomez

FOTO: SCANPIX

Selena Gomez ütleb, et vastupidiselt kuulujuttudele ei ole ta kunagi näitleja Orlando Bloomiga midagi seksuaalset teinud ja kuulujutud nendevahelisest eksidele mõeldud kättemaksust on vale.

Selena Gomez ja Orlando Bloom veetsid koos aega Chelsea Handleri kontserdil Los Angeleses 26. aprillil, vahendab TMZ. Kui aga fotograafid neid pildistama hakkasid, lahkus Bloom lauljatari seltskonnast. Kõmulehed teavad pajatada, et Gomes ja Bloom saabusid kontserdile ja lahkusid ühiselt sama autoga, kirjutasime kuid varem.

Vahejuhtumist tekkisid spekulatsioonid, et Gomez ja Bloom maksavad neid petnud Justin Bieberile ja Miranda Kerrile üheskoos aega veetes kätte. Kuna Selena ja Justin olid antud hetkel värskelt taas lahus, kahtlustati samuti, et naine otsib küpsemalt mehelt lohutust. Nüüd väidab Selena Gomez TMZ-i andmetel, et nii see siiski ei olnud.

Noore poplaulja Justin Bieberi ja tuntud näitleja Orlando Bloomi vaheline vimm ei ole lakanud. Mehed kähmlesid loetud päevade eest avalikkuses, mis lõppes Bieberi lahkumisega sündmuspaigalt.