Galerii: ööklubide elust valminud lavastuse vaimukas ja terav eelesietendus

2. oktoobril esietendub Tallinnas klubis Club Factory John Godberi komöödia  «(T)öö klubis» (Bouncers). 2. ja 4. oktoobri etendustele järgneb ka pidu, mille kütab soojaks DJ Indrek Kuuse. Pühapäevasele eelesietendusele tuli end aga naerutama täismaja huumorihuvilisi.

Kui kuus päeva nädalas pöörleb maakera töökalt ümber oma telje, siis reede õhtul peatub ta kummide vilinal ja sülitab meid välja hoopis ühe teise maailma pöörisesse. Pöörisesse, mis on täis värvilisi tulukesi ja mürgiseid aure, kus kõik tundub võimalik, kõik on erutav, siinsamas ja kohe, kus ise oled enesest parem ja inimesed endast ilusamad.

Reedel on see öö, kui kogu maailma töölisklass rõivastub paljastavatesse toppidesse ning teenistujad liibuvatesse pükstesse, kui keskastmejuht võimleb tantsupõrandal nagu tuuleveski tormis, kui tagasihoidlik IT-nohik rammib ennastunustavalt sekretäri kusagil räpases tualetilahtris. Jah, Reede on öö, kus saab ennast lõdvaks lasta!

Lavastaja Sander Pukk, tõlkija Liis Aedmaa,  kunstnik Annika Lindemann, helikujundus Indrek Kuuse, valguskujundus Kalle Karindi.

Mängivad Tõnis Niinemets (Von Krahli Teater), Kait Kall (Von Krahli Teater), Karl-Andreas Kalmet (Tallinna Linnateater) ja Veiko Tubin (Tallinna Linnateater). Produtsent Ivo Posti.

Etendused: 02.10 (esietendus koos järgneva peoga - DJ Indrek Kuuse), 04.10. (etendusele järgneb pidu - DJ Indrek Kuuse), 05.10., 19.10., 20.10. ja 21.10. Etenduste algus kell 19.00. Uksed avatakse kell 18.00.

Vaata galeriist, kes kohal käisis ja kuidas eelesietendus möödus!