P, 27.09.2020

TV3 kutsub kuulsustega saates «Inglite aeg» kolme Eestimaa peret aitama

Heategevussaade «Inglite aeg», Koit Toome ja Liisi Koikson

FOTO: TV3

TV3 kauni jõuluaja avab esmaspäeva õhtul heategevussaade «Inglite aeg», kus kõigil inimestel on võimalik aidata kolme Eestimaa peret, kelle eluteele on saatus veeretanud katsumusi, millest nad oma jõududega välja ei tule.

Heategevusaate «Inglite aeg» abivajajad on:

Liikumispuudega Hannes (21-aastane)  ja tema 62-aastane ema Vaike Saaremaalt  unistavad erilisest trepironijast, mis vabastaks ema talle üle jõu käivatest  füüsilistest pingutustest;

2-aastane Andreas Tallinnast loodab lahkete annetajate abile, et tema armastavad vanemad saaksid jätkata kallist, kuid pisipoisi normaalseks arenguks hädavajalikku ravi Ameerikas;

Tulekahjus puupaljaks põlenud Kulla Kristina pere Kohatu külast Märjamaa vallast on aga talvel koos kolme väikese lapsega  sunnitud elama keset paksu metsa asuvas elamiskõlbmatus majas. Eriti unistavad lapsed korralikust WC-st ja pesemisruumist.  

FOTO: TV3

Abistamiseks on avatud annetustelefonid ning helistades vastavale numbrile ekraanil saab abivajajaid toetada 5, 10 või 25 euroga. Kogunenud summa jagatakse võrdselt kõigi abivajajate vahel ja nii on selge, kuhu annetus jõuab. Liinid on avatud 20.12-31.12.

Annetada saab järgmistele numbritele helistades:

900 7300 – 5 eurot

900 7305 – 10 eurot

900 7310 – 25 eurot

Märkame ja aitame, sest on ju inglite aeg! 

FOTO: TV3

«Inglite aega» juhib Keili Sükijainen ning saates esinevad armastatud lauludega Ott Lepland, Maarja Liis Ilus, Liisi Koikson, Koit Toome ja Mart Müürisepp.

«Inglite aeg» on TV3s esmaspäeval kell 20.00.