Video! Teet Margna «Kuldvillakust»: igav ei hakka seda tehes kunagi

Hetkel on teada, et «Kuldvillak» lõpetab tegevuse vaid kevadhooajaks. Mis tulevik toob, see on praegu veel lahtine.

FOTO: Kanal 2

´

Täna kell 20 alustab Kanal 2s uut hooaega Teet Margna juhitud armastatud mälumäng „Kuldvillak“. „See ei ole keeruline saade juhtida, aga igav ei hakka kunagi. Olenevalt mängust, tekib minulgi hasart, põnevus ja kaasaelamisrõõm - nagu televaatajatelgi,“ selgitab Margna.

„Me elame iga päev tohutu infotulva keskel, meie mälu talletab sellest alati valikuliselt midagi, mida peame endale oluliseks. „Kuldvillak“ annab hea võimaluse oma mälu treenida ja kontrollida - kui kiiresti oma teadmised vajadusel ajust üles leiame,“ selgitab Margna.

„Eeloleval hooajal on oodata kaht-kolme erisaadet, millest esimene on kohe valimiseelne mõõduvõtt meie poliitikutele,“ ütleb saatejuht Teet Margna. Oma osalemise „Kuldvillakus“ on kinnitanud näiteks Juhan Parts ja Kristen Michal. „Kindlasti tuleb sellest heatujuline saade, aga ka tuline võitlus saate võidu nimel,“ usub Margna.

FOTO: Kanal 2

„Kuldvillak“ on kaasakiskuv telemäng, kus igas saates asuvad võistlustulle kolm inimest. Edu valemiks on nii mängija reaktsioonikiirus kui ka teadmiste hulk.

Saate võitja saab endale kogutud punktide vääringus eurosid, lisaks pääseb ta edasi mängima ka järgmisse saatesse. Kui ühel mängijal õnnestub võita viis saadet järjest, on ta tunnistatud Kuldvillaku tšempioniks!

„Kuldvillak“ on Kanal 2s reedeti kell 20, kohe pärast „Reporterit“.