Laura Junson & The Jeth esitleb plaati

Muusikaline koosseis Laura Junson & The Jeth

FOTO: Madis Reimund

Ansambel Laura Junson & The Jeth esitleb täna Kuressaare Kultuurikeskuses enda esimest täispikka albumit. Tegemist on esitluskontsertide avalöögiga, sest juba homme esinetakse Tartu Genialistide klubis ning järgmine nädal toimuvad kontserdid veel Pärnus, Viljandis ja Tallinnas. 

Omanimeliselt helikandjalt saab kuulda enamjaolt Laura Junsoni kui ka Erko Niidu uudisloomingut, mis pole seni veel laiema avalikkuse ette jõudnud. Laulutekstid on kirjutatud Laura Junsoni poolt. Kõiki ansambli liikmeid seob ühine muusikaline tunnetus ja hingamine, mis on üsnagi kauaaegse koostöö vili. Bändiliikmed ise on muusikat iseloomustanud järgmiste märksõnadega: soulful, progressive, indie-folk-kantri-pop.

FOTO: Erakogu

Homme, 07. veebruaril esineb Tartu Genialistide klubis lisaks Laura Junsonile ja tema bändile veel plaadifirma I Love You Records järgmine tõusev täht, Momend Lätist.

Plaadiestluskontserdid lõppevad järgmine reede 13. veebruaril Tallinnas kontsertkohas Erinevate Tubade Klubi. Peale Laura Junson & The Jeth ülesastumist astub plaadimängijate taha Eesti Laulu poolfinalist Alan Olonen (Kali Briis).