Modellisaates tekkis kummaline armukolmnurk

Eesti tippmodell

FOTO: Kanal 2

Tänases Kanal 2 saates «Eesti tippmodell» saates sõitsid neli paremat modelli unelmate reisile Itaaliasse. 

Enne moepealinn Milanoga tutvumist ootas ees väljateenitud puhkus maalilises Stresa kuurortlinnas imekauni Maggiore järve kaldal.

FOTO: Kanal 2

Meie põhjamaised modellid põhjustasid kuumavereliste itaallaste seas suurt furoori. Et tegemist pole siiski ainult puhkusega, vihjas modellihakatistele saatejuht Liisi ning modellisaate peaauhinna esindaja Paolo Moglia kohalolu. 

FOTO: Kanal 2

Pärast meeliülendavat õhtut Itaalias tuli juba järgmisel hommikul olla valmis Magnumi jäätisereklaami pildistamiseks järve keskel saarekesel.

FOTO: Kanal 2

Itaalia tippfotograaf oli ülinõudlik ning mitte kõik modellid ei vastanud tema ootustele.

FOTO: Kanal 2

Kahjuks ei suutnud isegi lõunamaa ilu võistlejate kõrbema kippuvaid suhteid jahutada. Hendrikust sisse võetud, aga noormehelt valusa ninanipsu saanud Gerili ei tahtnud ikka veel alla anda.

FOTO: Kanal 2

Talle ei meeldinud sugugi, et Hendrik jagas hotellituba Katjaga, kelles Gerili kahtlustas uut rivaali armurindel. Neidude vahel lahvatas tüli.

«Hendrik on modell, aga mulle pole kunagi elus modellid meeldinud ja meil on erinevad teed,» kommenteetris Katja oma väidetavat sümpaatiat Hendriku vastu.

Hendriku hinnangul on Gerilil aeg end kokku võtta ja käituda nagu täiskasvanu.

«Katjale sümpatiseerib Hendrik ja ta näeb, et Hendrik suhtleb ka minuga tihedamini, et äkki ta näeb konkurentsi või midagi,» arvas Gerili tekkinud pingetest.

«Siis, kui ta Katjaga on, siis on ta võibolla natuke kade, sest Gerilile meeldib Hendrik,» märkis Aule. «Sisemiselt on ta vist väga vihane, et Hendrik on Katjaga rohkem ninapidi koos ja ma näen, kuidas ta teda vaatab. Gerili vaatab Katjat, et «mida sa tahad, ta on minu oma!»» arvas Aule.

FOTO: Kanal 2

Kohtunike otsus jättis Liise ja Sandro Eestisse koduõppele, et nood oma kõnnakut parandaksid. Liisel oli aga Sandroga igav ning ta üritas end lõbustada teda kamandades.

FOTO: Kanal 2

Peale armutu kõnnitreeningu tuli modellimaja kõige tagasihoidlikumatel asukatel ka julgust koguda ning suhtlusbarjäärist vabaneda. Appi tõttas noor näitleja Hendrik Kalmet, kelle juhendamisel mängiti tänaval süüdimatut telereporterit. Tulemus oli ühtlasi koomiline kui ka üllatav.

FOTO: Kanal 2

Kelle pingutused ei kandnud vilja, selgub järgmises saates, sest nii Milanost naasnud kui ka koduõppel uusi nippe kogunud modellihakatised astuvad taas kohtunike ette.