R, 18.09.2020

Täna algab festivali Augustibluus passide eelmüük

Candye Kane

FOTO: promo

Täna algab Piletilevis seekordse Augustibluusi festivali passide eelmüük. Märtsi lõpuni on neid võimalik soetada vaid 29 euro eest.

Möödunud nädalal Tallinnas ja Haapsalus toimunud hooaja avapidudel tehti teatavaks ka seekordsed esinejad ja uuendused. Selleaastaste esinejate hulka kuuluvad näiteks USAst pärit laulja Candye Kane, Taani  kuulsaim bluusmuusik Tim Lothar ja tunnustatuim Rootsi bluusiartist Lisa Lystam Family Band.

Tänavuse festivali särgid valmivad koostöös Uuskasutuskeskuse ja Reet Aus Disainiga kasutatud särkidest. Seega on igal särgil oma nägu ning kasutuna seisvad särgid tuuakse taas ringlusesse. Sel põhjusel ei ole särkide jaoks vaja toota uut toorkangast, säästes seeläbi loodust, vett ja energiat. T-särke saab annetada alates aprilli algusest Haapsalu kultuurikeskuses ning Tallinna, Tartu ja Pärnu Uuskasutuskeskustes. Täpsem info selle kohta ilmub festivali koduleheküljele ja Augustibluusi Facebooki lehele.

Esmakordselt festivali ajaloos jõuab osa Augustibluusist külastajateni juba juulis. Tänavune festival Augustibluus toimub 31. juulil ja 1. augustil Haapsalus. 

Kokku astub festivali seitsmele lavale ligikaudu 30 esinejat. Tänu aasta-aastalt kaalukamaks muutuvale programmile, märkimisväärsele publikuhuvile ja positiivsetele arvustustele paljudes muusikaväljaannetes, on Augustibluus saavutanud kindla koha Euroopa tunnustatud bluusifestivalide nimistus. Lisainfo siin.