Mutant Disco esinevad elegantse housemuusika meistrid Kanadast

Mutant Disco esinevad elegantse housemuusika meistrid Kanadast

FOTO: Promopilt

Legendaarse öiste pidude sarja Mutant Disco märtsikuu peaesineja on tandem Pender Street Steppers kaugelt Kanadast.

Produtsendid ja DJd Jack J (Jack Jutson) ja Liam Butler, kes moodustavad duo Pender Street Steppers, astuvad üles reedel 18. märtsil klubis Lekker.

Jack ja Liam on ühed Vancouveris tegutseva plaadifirma Mood Hut vedajad ja kaasomanikud. Aastal 2012 loodud ja housemuusikale keskendunud leibel on teinud midagi pealtnäha võimatut – süstinud uudse elu sisse pehmele ja elegantsele deep house muusikale.

Pender Street Steppersi muusikat on kirjeldatud kui midagi, mis loob kujutluspilte suvepäevadel looduses lebamisest või laisalt ringi tiirutamisest mööda kaunist mereäärt.

Duost kahtlemata tuntum pool on Jack J, kelle omapäi valmistatud lood „Something (On My Mind)“ ja „Thirstin’“ on olnud paaril viimasel aastal ülemaailmse põrandaaluse housemuusika-liikumise superhitid.

Märtsi Mutant Discol seatakse klubis Lekker lisaks peasaalile üles ka salajane ja tilluke ruum – Pudru Kuuli Psühhedeelne Ait, mis tuleb Lekkeri keldrikäikudest ise üles leida ja kuhu mahub kümme võnklevat keha, kaks kõlarit ja DJ. Seal mängivad moodsat hiphoppi, võib-olla ka vanemat funki ja reggae’t Mutandi residentide poolt. Residendid – Rhythm Doctor, Raul Saaremets, Siim Nestor – astuvad mõistagi üles ka suures saalis.

Mutant Disco

Reede 18. märts klubi Lekker, kell 23

PENDER STREET STEPPERS (Kanada) – Jack J ja Liam Butler

Pluss: Raul Saaremets, Rhythm Doctor ja Siim Nestor

Ürituse lehekülg Facebookis SIIN!