Galerii ja video! Popdiiva Mariah Carey saabus Tallinnasse rõõmsas tujus

Maailmakuulus hõbekõri Mariah Carey saabus täna kell kell 19:13 eralennukiga Tallinnasse, et vaid mõne hetke pärast astuda Saku Suurhalli lavale.

Kui tavaliselt kannab diiva pikki kleite, siis sel korral oli ta riietanud end lühikesse valgesse suveseelikusse, mis oli silmnähtavalt vale otsus, sest kaunis suveilm oli õhtuks asendunud külmade kevadtuultega.

Lauljanna oli rõõmsameelne ning naeratas fotograafide hõigetele.

See-eest ei olnud heas tujus kohalik turvamees, kes kostitas fotograafe keskmise sõrme näitamisega.

Vaata Mariah' saabumist Tallinna lennujaama:

USA-st pärit lauljanna Mariah Carey karjäär on olnud fenomenaalne. Popdiiva albumeid on ostetud üle 220 miljoni koopia, mis teeb temast enimmüüdud naisartisti meie planeedil, ning ta hittlood on purustanud hulgaliselt erinevaid rekodeid. Nii näiteks on ta ainus artist, kes on suutnud lausa üheteistkümnel järjestikusel aastal nr. 1 hitte välja anda ja ühtlasi on ta kokku kõige rohkem nädalaid (79) Billboardi singlimüügiedetabeli esikohal veetnud. Sama pikalt on suutnud tabeli tipus püsida veel vaid Elvis Presley. Esikohale jõudnud singleid on Mariah Careyl kokku ette näidata tervelt 18, mis kõigi aegade edetabelis annab talle biitlite järel teise koha. Edetabeli tippu jõudnud lugude hulka kuuluvad näiteks «Hero», «Fantasy», «Always Be My Baby», «We Belong Together» ning «One Sweet Day». 6. aprillil on võimalik paljusid neist hittidest Tallinnas oma kõrvaga kuulda.

FOTO: Marko Tubli

Viieoktavilise hääleulatusega Mariah Carey on lisaks laulmisele ka suurepärane laulukirjutaja ja produtsent ning osalenud filmides nii näitleja kui režissöörina. Mariah on võitnud mitmeid Grammy auhindu ja Ameerika Muusikaauhindu, Billboard on ta tituleerinud dekaadi parimaks artistiks ning tänu oma mitmekülgsele talendile on tal hulgaliselt fänne igas riigis. Sweet Sweet Fantasy tuur saab alguse Ühendkuningriigis järgmise aasta märtsis ning viib Mariah Carey lisaks erinevatele Euroopa riikidele esinema ka näiteks Lõuna-Aafrikasse.