Lounge Stereo otsib uut DJ-d

«So You think You can DJ?» - lounge Stereo otsib uusi plaadikeerutajaid

FOTO: Club Privé

«So You think You can DJ?» Sellise tantsusaatelt laenatud fraasiga otsib Tallinnas asuv

lounge

Stereo oma ridadesse uut DJ-d. Allpool ka täpsemad nõuded. Ehk oled just sina, hea lugeja, sobiv kandidaat?Kas sa oled mõelnud plaatide keerutamisele mõnes teises kohas kui oma sõbra kodus?
Kas sul on oskusi, et hoida üleval peomeeleolu?
Kas sa oled otsinud suurepärast kohta, kus oma oskusi näidata?
Kas sa sooviksid mängida Eesti ühes unikaalsemas lounge‘is?

Kui vastasid nendele küsimustele jaatavalt, siis nüüd on sul võimalus oma unistusi realiseerida. DJ Defkut koostöös lounge Stereoga otsib erinevateks õhtuteks uusi DJ-sid, kes meie külastajate meeleolu üleval hoiaksid ning tulevikus lavasid vallutaksid.

Niisiis, sa arvad, et oled sobiv kandidaat? Arvad, et sinust võib saada nõutud DJ?
Siis registreeri end prooviesinemisele!

Prooviesinemine Stereos leiab aset:
06.– 09. oktoober
Kell 16.00 – 21.00

Sa pead olema:
Vähemalt 18. aastane
Muusikast huvitatud
Õpihimuline

Stereo pakub:
Arenguvõimalusi
Õppimisvõimalusi
Võimalust mängida parimas Tallinna klubis – Club Privés
Erinevaid eeliseid ja privileege

Kui sa oled nõus nende tingimustega ja arvad endiselt, et Sina oled see, keda otsime, siis täida veebis olev ankeet.


DJ Defkut D.R. Entertainment:

«Esimesed küsimused, mida inimesed DJ-ga rääkides tavaliselt küsivad on: kuidas sina alustasid ja kust sinu DJ-nimi tuleb. Meil kõigil on erinevad huvitavad lood sellest, kuidas ja kus leidis aset esimene võimalus esineda kuskil mujal kui oma koduseinte vahel.
DJ’d alustavad enamjaolt kõik oma kodust ja mingil hetkel jõuavad klubidesse. Nüüd on aeg anda kõigile võimalus näidata, mida nad oskavad. Mina näen seda kui võimalust meile kõigile, kontakteeruda ning tutvuda oma tulevikuga, ning suurendada konkurentsi.
On palju lahedaid ning häid DJ-sid ja ma usun, et on aeg näha neid tegutsemas… Ning ainult mitte seda – on veel suur hulk paljulubavaid algajaid, kellele me peaksime võimaluse andma end täiendada ja arendada! See on nüüd teie aeg!»

Kuno Tehva (Club Privé):

«Lounge Stereo koostöös klubiga Privé julgustab kõiki noori ja vanu muusikasõpru ning magamistoa-DJ-sid enda oskuseid teistele näitama.. Kunagi ei tea, kes võiks teha järgmise läbimurde ja soojendada näiteks klubis Privé DJ Sneaki või Harry Choo Choo Romerot… Konkurents on edasiviiv jõud ja meie soov on leida üles andekad inimesed ning anda neile võimalus!»