R, 25.09.2020

Galerii: Balbiino avas maagilise avapeoga jäätisehooaja

Eile avas kodumaine jäätisetootja Balbiino maagilise avapeoga jäätisehooaja, kus esitleti sel hooajal müügile tulevaid hõrke koorejäätiseid. Alanud hooajale olid ühes Balbiino jäätisemeistritega hoogu andmas nii kaubanduspartnerid kui ka armastatud Eesti muusikud, artistid ja paljud teised! Mustkunsti ja maagia abil võluti lavale endise ansambli Vanilla Ninja laulja Lenna, kes esitles Vanilla Ninja vanilli-koorejäätist krõbedas vahvlikoonuses, mis püsib tänu seestpoolt šokolaadiga glasuuritud vahvlile eriti krõbe.

FOTO: Rait Tuulas

„Vanilla Ninja koorejäätised on teinud ansambli eeskujul tõelise tähelennu, olles Eesti üks armastatumaid jäätiseid juba üle kümne aasta. Lisaks hinnatud klassikale soovime pakkuda oma austajatele ka uusi elamusi ning selleks toome sel hooajal müügile eriti krõbedas vahvlikoonuses Vanilla Ninja vanilli-koorejäätise, mis valmib ehedast ja kodumaisest koorest,“ ütles AS Balbiino turundusdirektor Enel Kolk.

FOTO: Rait Tuulas

„Klassikalise Vanilla Ninja pulgajäätiste austajad aga ei pea muretsema – ülimenukad õhukeses ja pehmes šokolaadiglasuuris pulgajäätised seisavad kindlalt Balbiino valikus ning Vanilla Ninja jäätiste retsept püsib jätkuvalt muutumatu nii nagu see alati on olnud,“ lisas AS Balbiino turundusdirektor Enel Kolk.

FOTO: Rait Tuulas

Vanilla Ninja vanilli pulgajäätist osteti jäätistest mullu Eesti kaubanduskettidest kõige rohkem – üle 1,3 miljoni tüki, selgus Nielseni turu-uuringust. Lisaks osteti eelmisel aastal veel 300 000  Vanilla Ninja vanilli-koorejäätist Nielseni uuringutest välja jäänud kauplustest, mis teeb eelmise aasta Vanilla Ninja pulgajäätiste müügiks üle 1,6 miljoni jäätise. Vanilla Ninja jäätise müük kasvas eelmisel aastal võrreldes 2014. aastaga 15 protsenti.

FOTO: Rait Tuulas

Vanilla Ninja vanilli pulgajäätis on läbi aegade olnud üks Balbiino enimostetud jäätiseid, mida on kolmeteistkümne aasta jooksul Eestis ostetud ligi 20 miljonit tükki. Vanilla Ninja pulgajäätist hakati valmistama 2003. aastal, mil Vanilla Ninja ansambel oli kogumas tuntust nii Eestis kui ka välismaal. Vanilla Ninja šokolaadi pulgajäätis võeti jäätisesõprade soovil tootmisesse 2010. aastal.

Vaata pilte!