P, 27.09.2020

Taipoksiamatsoon Andra Aho jahib MM-ilt kulda

Taipoksiamatsoon Andra Aho jahib MM-ilt kulda

FOTO: MediaMarketing

Eesti kuulsaim taipoksiamatsoon Andra Aho sõitis koos oma treeneri Kevin Rennoga Taist Phuketi saarel asuvast treeninglaagrist Rootsi, kus tänasest kuni 29. maini toimuvad taipoksi maailmameistrivõistlused.

FOTO: MediaMarketing

Andra vastaste nimesid ei osanud treener Kevin Renno esialgu nimetada.

«Antud võistlus on turniiri vormis ja seal võib vastaseid olla palju. Eelmine kord toimus maailmakarikas Bangkokis, kus Andral oli 12 vastast ja me loodame, et ka sellel korral tuleb neid vähemalt sama palju,» räägib Kevin Renno.

FOTO: MediaMarketing

Karikavõistlusel tuli Andra hõbemedalile, jäädes finaalis alla ainult Rootsi esindajale.

«Nüüd toimub taipoksi MM Rootsis, selle sama naisterahva kodumaal ja loodame, et seekord on revanš, mis lõpeb teistpidi,» loodab treener.

FOTO: MediaMarketing

Andra tunnistab, et ootab MM-ilt kulda.

«Hetkel olen pigem põnevil ja lähen huviga võistlustele vastu. Tööd on kõvasti tehtud ja annan endast parima, saagu mis saab,» ütleb ta.

FOTO: MediaMarketing

Andra treenis Phuketil AKA Thailand-nimelises klubis kaks korda päevas.

«Mõlemad trennid olid üldiselt 2,5 tundi pikad, mille alguses jooksin soojenduseks pool tundi. Viimastel nädalatel asendasin osad hommikused trennid järve ümber jooksudega, mille sees tegin ka intervallspurte. Enesetunne ja vorm on väga head,» ütleb võitleja. «Minu arvates ongi kõige suurem pluss võimalus õppida klassikalist taipoksi oma ala tõelistelt proffidelt, sest igas trennis on kohal vähemalt 10 treenerit.»

FOTO: MediaMarketing

Andra viibis Phuketil treeninglaagris alates veebruarikuust  ja ta on seal pidanud ühe võistlusmatši, mille ta võitis väga lihtsalt juba esimeses raundis.

Peale võistlusi Rootsis sõidab kuuks ajaks tagasi Phuketile ja Eestisse naaseb 24. juunil.