Video! Kevin Renno usub Andra Aho võitu King of Kingsil

Kevin Renno usub Andra Aho võitu King of Kingsil

FOTO: MediaMarketing

Tallinna TV saates «Suvemiks» oli jutuks 17. septembril Saku Suurhallis toimuv võitluskunstisarja King of Kings Grand Prix` etapp ja sel puhul olid stuudios külas Tallinna Taipoksi Klubi treener Kevin Renno oma õpilase Andra Ahoga, kes astub samuti võitlustulle.

FOTO: Tallinna TV

Tallinna TV saates “Suvemiks” on jutuks 17. septembril Saku Suurhallis toimuv võitluskunstisarja King of Kings Grand Prix` etapp ja sel puhul on stuudios Tallinna Taipoksi Klubi treener Kevin Renno oma õpilase Andra Ahoga, kes astub samuti võitlustulle.

Kevin Renno rääkis, et teist korda toimuv turniir on Eesti võitlejatele tähtis, sest tegu on maineka rahvusvahelise üritusega, mille toimumine meie sportlastele uusi uksi ja võimalusi avab.

Saatejuht Revo Raudjärv nentis, et tavaliselt tegelevad selle alaga tugevad ja sitked mehed ning küsis, et kuidas sattus sinna üks kaunis neiu?

Andra tõdes, et põhjuseks oli huvi poksi ja enesekaitse vastu. «Iluuisutamine ei õpeta enesekaitset,» ütles ta oma valikut põhjendades.

Kevin lisas, et see ala pole ainult meeste pärusmaa, see sobib kõigile ja treenida saab vastavalt oma võimetele.

Millised aga on Andra võimalused taipoksis läbi lüüa?

«Inimene seab ise endale piirid. Andral on on kõik eeldused ja võimalused olemas, endal peab olema motivatsiooni ja tahtmist jätkata. Maailma tipp on käega katsuda, aga tee sinna on veel pikk, tuleb jätkata seda, mis me praegu teeme,» seletas treener.

Tuli ka jutuks see, millest on Andral tulnud spordi nimel loobuda.

«Ma ei tunne, et mul oleks tulnud millestki loobuda.» Ka tänavatel pole tal tulnud enda eest seista. Tema vanemad on olnud toetavad ja sama alaga on tegelenud ka Andra õde Angela.

Kevin lisas, et taipoks on intensiivne ja mitmekülgne ala, see on ka hea rasvapõletaja, mis meelitabki õrnemat sugu trennidesse. Kõik treeningud on erinevad ning inimesed tunnetavad varsti oma kehalist ja füüsilist arengut ja see meeldib neile.

Andra vastaseks King of Kings turniiril on poolatar Klaudia Pawlicka ning treener usub oma õpilase võitu.

«Tööd on kõvasti tehtud nii Eestis kui Tais, tahame veel minna Hollandisse, nii et kõik on antud, et võit seekord koju tuua,» ütleb Kevin Renno.

Vaata videot!