Vastused küsimustele, mis meil kõigil «Guardians Of The Galaxy 2» filmi kohta on

Galaktika valvurid (Guardians of the Galaxy)

FOTO: Kultuurikava.ee

Teisipäeval postitas «GOTG 2» stsenarist James Gunn Facebooki postituse, milles vastas fännide poolt enim küsitud küsimustele ja avaldas veel mõned seni teadmata müsteeriumid filmi kohta.

via GIPHY

1. Jah, väikse Grooti hääleks on tõepoolest Vin Diesel

Kuna «Guardians Of The Galaxy» esimese osa lõpus tuli Groot tagasi beebina, siis oli paljude küsimuseks - kas Vin Diesel ikka jätkab oma rolli? Vastus on jah!

Groot

FOTO: Ekraanitõmmis Youtube'st

2. Ei, beebi Groot ei mäleta Grooti elust midagi

See on filmi juures väga oluline küsimus. Tegelikult on siiani teadmata, kas beebi Groot on üldse see sama Groot keda nägime esimeses filmis.

Gunn kirjutas, et Grooti ja beebi Grooti vaheline suhe on keeruline, aga avaldas, et beebi Grootil ei ole Grooti mälestusi.

Galaktika valvurid (Guardians of the Galaxy)

FOTO: Kultuurikava.ee

3. Esimest treilerit saab näha enne jõule

Kaader filmist «The Avengers» - vasakult paremale: Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Chris Evans, Jeremy Renner, Robert Downey Jr ja Mark Ruffalo / Scanpix

FOTO: SCANPIX

4. «GOTG 2» filmis ei näe me kindlasti ühtegi «Tasujat» ega ka Thanost

HOLLYWOOD, CA - FEBRUARY 22: Actor Chris Pratt attends the 87th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 22, 2015 in Hollywood, California. Jason Merritt/Getty Images/AFP== FOR NEWSPAPERS, INTERNET, TELCOS & TELEVISION USE ONLY == / Scanpix

FOTO: SCANPIX

5. Chris Pratt lõhnab nagu vöölase (armadillo) uriin