Galerii: Club Privé uus tulemine koos t.A.T.u'st tuntud Julia Volkovaga

1. oktoobril taasavas Vabaduse väljaku ääres oma uksed täiesti uue sisu, vormi ja meeskonna saanud menukas peokoht PRIVÉ.

FOTO: Rene Lutterus

Avaürituse peaesineja on kunagise skandaalse ansambli t.A.T.u. lauljatar Julia Volkova, kes tõi lavale oma uue energilise live-etteaste.

FOTO: Rene Lutterus

Tantsuplatsil toimuva eest vastutasid avaõhtul R&B ja urban muusika suurkujud DJ Trigga koos DJ Novaga. Londonist saabus dj-pulti Ministry Of Sound taustaga ning Eestis palavalt armastatud DJ Skinz.

FOTO: Rene Lutterus

«PRIVÉ saab olema ilusate inimeste ja muusikaarmastajate kohtumispaigaks, kus kandvaks märksõnaks on kvaliteet. Kindlasti jätkame rahvale armsaks saanud laupäevadega, kus sõna KRIIM saab omale täiesti uue sädeluse. Reedese programmi osas toimuvad samuti märkimisväärsed muudatused ning nendel päevadel hakkavad erinevad tuntud ürituste korraldajad läbi viima oma menukaid peo-formaate,» kommenteeris uue PRIVÉ programmi ja turunduse spetsialist Jennifer Einbach.

FOTO: Viktor Burkivski

PRIVÉ üheks uueks omanikuks ja eestvedajaks on meelelahutusärimees Sten-Erik Jantson, kelle meelelahutus portfelli kuuluvad omanäolised restoranid Manna La Roosa, Tai Boh ja VS Cafe ning retrofestival We Love the 90s ja vene popmuusika festival Tanzevalnaja Volna.

«Kindlasti saame head sünergiat tekitada Manna La Roosa, We Love the 90s ning miks mitte ka Tanzevalnaja Volna festivali ja PRIVÉ vahel. Oleme kokku pannud uutest andekatest inimestest koosneva ja motiveeritud meeskonna ning usume, et saame pakkuda väga heal tasemel programmi koos kvaliteetsete joogi ja söögi elamustega,» rääkis Jantson.

FOTO: Rene Lutterus

Pika ja väärika ajalooga Club Privé on maineka Inglismaa ajakirja, DJ Mag küsitluses jõudnud maailma 100 parima klubi edetabelis 23. kohale ning pälvinud mitmeid disainiauhindu.

Oma 14 tegevusaasta jooksul on mängitud kokku 20000 tundi kvaliteetset klubimuusikat, külastajate rõõmuks on kohale toodud enam kui 4000 erinevat artisti nii Eestist kui ka välismaalt, nende hulgas Josh Wink, Netsky, Joey Negro, DJ Premier, LTJ Bukem, London Elektricity, Sugar Hill Gang, Kenny Dope, Todd Terry, Derrick May, Juan Atkins, Fabio, Grooverider. Club Privé laupäevad väärivad mõistet “legendaarne” ning on olnud aastaid R&B, Hip Hop ja Urban muusika austajate #1 valik.

FOTO: Rene Lutterus

Vaata pilte Club Privé taasavamise peost!