Pildigalerii: Valitud on Eesti Printsess 2016 esimesed finalistid!

Poduktsioonifirmas Magic Monday Production toimuvad fashion test-pildistamised Eesti Printsess  esimeste finalistidega, kes sai valitud  live-castingutel 13-17-aastaste tüdrukute seast. Kaunitaarid erinevatest Eesti linnadest said juba eelvooruga edukalt hakkama ning poseerisid esimest korda modellidena must-valgetel fotodel. Vaadake, kuidas  see nendel õnnestus! 

FOTO: Destate Media

Selle nädala lõpuni jätkub veel eelvoor ning pärast hakkab pihta täielik ettevalmistus - erinevad konsultatsioonid, defileetunnid, ilusalongide külastamised, pildistamised ja finaal-show proovid.

FOTO: Destate Media

Sõltuvalt tehtud fashion-testidest  ja modellikõndimise meistriklassi tulemusest saavad neli finalisti osaleda ka juba 7. oktoobril toimuval moeshow'l NOMAD Jewellery Show.

FOTO: Destate Media

Eesti Printsess 2016 finaal-show toimub 5. novembril Tallinnas itaalia restoranis Massimo ja peale seda saavad kõige edukamad osalejad võimaluse esindada Eestit 2017. aasta maailma missi- ja modellivõistlustel.

Vaata pildigaleriid kaunitaridest!

Et liituda välja valitud finalistidega, tuleb saata taotlus e-mailile princess@magicmonday.tv, lisades 10 pilti ja info enda kohta.

Sobilikud kandidaadid kutsutakse viimastele castingutele.

Konkurssi sündmused ning uudised eelmise aasta printsessikrooni võitja kohta jälgige ametlikult facebooki-lehelt:

https://www.facebook.com/PrincessOfEstonia