TFW/ KÄT toob Tallinn Fashion Weekil lavale sügiseselt maheda ning retrost inspireeritud AW17 kollektsiooni

KÄT brändi taga seisab Eesti disainer Kätlin Kikkas, kelle käekiri on viimase kahe aasta jooksul kohalikul moemaastikul esile tõusnud julgete joonte ent ajatut naiselikkust ja puhtust kandva olemusega. 

See kindlameelne, minimalistlik ja retrohõnguline disain on haaranud ka Hõbenõela žürii tähelepanu –  KÄT on valitud tunnustatud moekonkursi selleaastaste nominentide hulka.

Kätlin Kikkast ajendas brändi looma eelkõige kirg. Juba lapsepõlves alanud kirg moe vastu saadab disainerit tänaseni. Soov leida õige viis, aeg ning omanäoline eesmärk, milleni oma looming viia, on Kikkase jaoks pidev ja nauditav protess.

TFW: KÄT

FOTO: Sandra Palm

"Kaks aastat tagasi leidsin oma tee moedisainis, et luua jätkusuutlik disain Eesti naisele, kes soovib tootest rohkemat kui paari kandmist ning luitunud toodet. Soovisin luua riiet, mida naine saab kanda uhkusega ning millega kaasneb lõbusus, sest KÄT disaini saab kanda erineval moel ning erinevatel juhtudel. Eesmärgiks seega on mul alati olnud luua toode, mis asendab kapis kolme teist riideeset," ütles brändi autor Kikkas.

TFW: KÄT

FOTO: Sandra Palm

KÄTi Hõbenõela kollektsiooni iseloomustavad sügisesed toonid ning retrost laenatud lõiked, mis on uuendatud KÄTi käekirjaga - skandinaavialikud materjalid ning vimkaga detailid. Kollektsiooni iseloomustab naiselikkus ning tugevus, mis tuleb esile läbi villaste kangaste ning tugevate lõigete. ""From Sunset to Sunrise" kollektsioon on kõige minulikum ja intiimseim kollektsioon, mida olen teinud, olen andnud selle kollektsiooni jaoks endast kõik," sõnas Kätlin.

TFW: KÄT

FOTO: Sandra Palm

Piletid Tallinn Fashion Week 2016 Kuldnõela galale leiad siit.