Xplosion Fight Series: Rustamov kavatseb oma vastast rünnata kiirete ja tugevate löökidega

King of Kings - Iljas Rustamov

FOTO: MediaMarketing

21. oktoobril toimuval Xplosion Fight Series võitlusõhtu ühes supermatšis üles astuv poksija Ilyas Rustamov valmistub võistlusteks Max Vorovski abiga ning plaanib oma taimaalasest vastase alistamiseks avaldada tugevat pressi ning rünnata kiirete ja tugevate löökidega. 

FOTO: MediaMarketing

Rustamov kohtub Xplosioni poksiringis temast hulga kogenuma taimaalase Pok Biiliga, kelle võitlusstiil on samuti taipoksi oma. Rustamov seevastu praegu paneb oma treeningutel põhirõhku poksile ja loodab agressiivsema taktikaga edu saavutada. Lisaks räägib Rustamov kellele ta Xplosioni võitlusõhtul kõige enam kaasa elab ning mida ootab teistest matšidest.

FOTO: MediaMarketing

Xplosion toob seekordse võitlusõhtu raames publiku ette mitu erinevat maiuspala - MTGP maailmameistri tiitlimatši, kus poksiringis astuvad vastamisi Taimaalt pärit Deo Phetsangkhat ning Suurbritanniat esindav ja valitsev meister Charlie Peters. Peter on väga märkimisväärne kuju, kes oma hiljutise matšiga legendaarse taipoksija Saenchai vastu kirjutas end vaieldamatult maailma parimate taipoksijate sekka.

FOTO: AFP / Scanpix

Lisaks toimub neljamehe turniir Road to Marbella 2017, kust võtavad osa poksijad Marokost, Hollandist ning varasemad rivaalid Leedu parim kickpoksija Tadas Jonkus ning Eesti parim Mirkko Moisar. Turniiri võitja pääseb otse võistlema Xplosioni 11. võitlusõhtule Hispaaniasse Marbellasse XFS maailmameistritiitli nimel. Lisaks on kavas mitmed XFS reeglite kohased supermatšid ja MMA matšid, kus poksiringi astuvad kohalikest suurnimedest Manzolo, Rustamov ja Themas.

Vaata täispikka intervjuud!