Pidudesari Disco Tallinn esitleb sel reedel Rootsi duo Drop Out Orchestra saatel omanimelist kokteili

Drop Out Orchestra

FOTO: Facebook/ Drop Out Orchestra

Sel reedel, 21. oktoobril teeb teater NO99 kohvikus comeback´i üks nu disco hinnatumaid artiste Drop Out Orchestra. Peosari Disco Tallinn tutvustab antud õhtul ühtlasi ka omanimelist kokteili.

2,5 aasta pikkuse pausi teinud Rootsi nu disco sensatsioon Drop Out Orchestra tuleb esmakordselt taas kokku just sel reedel teater NO99 kohvikus ning annab täispika live-kontserdi. See kahest muusikust koosnev pisut hullumeelne projekt on olnud aastaid kaasaegse disco ringkonna üks põnevamaid nimesid, andnud välja suure hulga originaalloomingut ning teinud vähemalt sama suurel hulgal remixe.

Drop Out Orchestra kontserti soojendavad Londonist pärit lauljatar Renae Rain ning peosarja Disco Tallinn residendid Widenski ja Tom Lilienthal.

Uut ja vana disco´t propageeriv Disco Tallinn on otsustanud liikuda uuel hooajal suurte hüpetega edasi ning pakkuda lisaks muusikale ka näiteks spetsiaalselt antud peosarja jaoks loodud kokteili. Nimeks on sel mõistagi Disco Tallinn ning proovida saab seda esmakordselt just sel reedel.

Drop Out Orchestra

FOTO: Facebook/ Drop Out Orchestra

Piletid on eelmüügis hinnaga 8 eurot Piletimaailmas. Kohapealt, vaid sularaha eest ostes on pileti hind 10 eurot. Uksed avatakse reedel, 21. oktoobril kell 23.00.

Facebook peo link siin.