R, 25.09.2020

Vaata järele: «Kallis, sa oled kosunud» Anu kaotas kehakaalust 7 kg

„Kallis, sa oled kosunud“, Anu

FOTO: TV3

Vanust on Anul vaid 30 aastat, kuid ta tunneb end vanana ning ülekaal takistab teda vabalt ringi liikumast. Ei jaksa ning piinlik on nagu ka. 115 kg on 165 cm juures palju. Rasvaprotsent 52 on veelgi hirmsam number. Vööümbermõõt 125 cm on samuti tervisele sõbralikust numbrist kaugelt üle… Mida siis teha? Kuidas sa oled kolmekümneselt selline matsakas ja väeti!

Anu võttis «Kallis, sa oled kosunud» projekti ette vähehaaval. Muidugi on muutused ebamugavad ja Anu avastab peagi, et tegelikult ei viitsi ta väga trenni teha ning treeneriga suhtlemine on samuti vaid tüütu kohustus.

Ta on veendunud, et jõusaalis põrnitsetakse kogukamaid halvustavalt ja kahtlustab, et tegelikult on ta tänu geenidele kaalukaks saanud. Arstid lükkavad aga geeniteooria ümber ning spetsialistid pistavad pihku detailsed toitumissoovitused. Mida osta, mida süüa – ainult loe ja tee järele.

Selgub, et trenn moodustab kaalulanguse juures vaid 20 protsenti. Söö normaalselt ja kaal langebki! Anu proovib. Tulemus pole veatu, aga on lubav. Lõppkaal 108 kg. Vööümbermõõdult läks maha 6 cm ning rasvaprotsent langes suisa 41 peale!

Saadet vaata järgi siit: