K, 25.11.2020

Toomas Volkmann: elus tasub pirtsakas olla

Barhoppers Live, Toomas Volkmann

FOTO: Barhoppers Live

Eesti tuntumaid tipp-fotograafe Toomas Volkmann rääkis Barhoppers Live neljapäevases Facebook-live saates muuhulgas Eesti 100. sünnipäeva fotoprojektist ning tõdes, et vaid heas mõttes pirtsakas olles saad elus seda, mida tegelikult tahad.

Lavaka diplomiga, arsti elukutset poetiseeriv, Hortus Musicuses muusikukarjääri teinud ning maailma eri paigus rännanud ja elanud entusiastlik fotograaf kõlab nagu multitalent, mida Toomas Volkmann ongi. Enda sõnul õigel ajal õigetesse kohtadesse sattunud Toomas innustas saate vaatajaid mõttekäiguga, et elus tasub olla heas mõttes pirtsakas – vaid nii leiad teema, millega tõeliselt kirglikult elu lõpuni purjetada.

Barhoppers Live, Toomas Volkmann

FOTO: Barhoppers Live

Fotograafiaga üsna hobikorras kokku juhtunud Volkmann jagas neljapäevaõhtuses Barhoppers Live`is mõtteid reklaami- ja fotomaailma seostest, keskmisest maitsest ja idealismist.

Kui tahad teada, mis teeb heast pildist hea pildi või kes on need sada silmapaari, keda Toomas «Eesti 100» projekti raames pildistab, järelvaata Toomase ja Priidu neljapäevast vestlust siit