P, 25.10.2020

Kanada stand-up koomik tuleb Eestisse oma show'd filmima

Kanada koomik Glenn Wool

FOTO: Promopilt

Comedy Estonial on hea meel tuua publiku ette Eesti juurtega Kanada koomik Glenn Wool, kes tuleb Tallinnasse oma show'd filmima.

Glenn Wooli jaoks pole Eesti sugugi võõras koht. Ta on siin juba kolm korda käinud, viimati 2016. aastal, mil ta tuuritas show'ga «Looja, ma olen kõigest ettur». Nüüd soovib Wool sellele tuurile korraliku punkti panna ja filmida sama show üles just Tallinnas.

Valik oma show'd siin filmida pole kindlasti juhuslik. Woolil on Eesti juured ja 2014. aastal veetis ta nädala Muhu saarel, kust tema esivanemad on pärit. Teda võib nimetada uljaks rännumeheks, kel puudub kindel aadress ja kelle asjad mahuvad ühte kohvrisse ära.

Wool reisib mööda maailma ringi ja toob publiku ette hoolikalt viimistletud etteasted. Tema sisekaemuslikus show's saavad kokku impulsiivne entusiasm ja ebamugavust tekitav häbitunne. Kuigi ta räägib ka Muhu saarest ja sellest, milline on pidevalt ringi rändava ja sisuliselt kodutu koomiku elu, ei keerle kogu show vaid ümber tema, vaid Wool puudutab ka paljusid teisi teemasid.

Glenn Wool astub Eestis üles 5. aprillil Pärnus kultuuriklubis Tempel ja 6. aprillil Tallinnas Von Krahlis. Show salvestus toimub Von Krahlis kell 19.00. Teda soojendab Ari Matti Mustonen. Piletid on müügil Piletilevis. Täpsema info show'de kohta leiab Comedy Estonia Facebookist.