Video: New Yorgi Times Square’i autorünnakus hukkus 18-aastane Michigani üliõpilane

Alyssa Elsman

FOTO: twitter.com

Eile toimus USAs New Yorgis Times Square’il autorünnak, milles politsei teatel kaotas elu üliõpilane, kes oli pärit Michiganist.

The Telegraph teatas viitega New Yorgi politseile, et hukkus 18-aastane Alyssa Elsman, kes oli Suures Õunas turistina koos pere ja sõpradega.

Alyssa Elsman / Twitter.com

FOTO: twitter.com

CBS News teatel on Elsmani noorem, 13-aastane õde otsasõidus vigastatute hulgas, keda on kokku 22 ning kellest nelja seisund on kriitiline. Lisaks ameeriklastele on kannatada saanute seas ka välisriikidest pärit turiste.

Times Square'il kannatada saanud

FOTO: Mike Segar/Reuters/Scanpix

Alyssa Elsman lõpetas 2016. aastal Michigani Portage’i keskkooli ja suundus edasi õppima Michigani ülikooli, töötades samas restoranis teenindajana.

Endised koolikaaslased, õpetajad ja sõbrad meenutavad Elsmani sotsiaalmeedias öeldes, et nad kaotasid ootamatult kalli kaaslase.

New Yorgi politsei tabas Times Square’i otsasõidu kahtlusaluse, 26-aastase Richard Rojase, kellele esitatakse mõrvasüüdistus, mõrvakatsesüüdistus ja autoga tapmise süüdistus.

Times Square'i rünnakus kahtlustatav Richard Rojas

FOTO: STEPHANIE KEITH/REUTERS/Scanpix

Rojas on USA kodanik ja mereväe veteran, samas on teda varem mitmel korral narko- ja alkoholijoobes juhtimise eest karistatud.

Reutersi teatel ei näidanud kahtlusalusele tehtud veretest, et ta oleks intsidendi ajal olnud joobes.

Nii New Yorgi politsei kui linnapea Bill de Blasio kinnitasid, et nüüdne juhtum Times Square’il ei ole seotud terrorismiga.

Times Square'il kannatada saanud

FOTO: JEWEL SAMAD/AFP/Scanpix

Uudisteagentuuri AP teatel olevat autoründaja enne rünnakut kuulnud hääli, mis sundisid teda rahva sekka sõitma.

Times Square'il kannatada saanud

FOTO: Mike Segar/Reuters/Scanpix