L, 19.09.2020

Meem: USA president süüdistab Leedu presidenti oma soengu jäljendamises

Donald Trump ja Dalia Grybauskaitė

FOTO: facebook.com

USA president Donald Trump on alates oma võimule saamisest 20. jaanuaril olnud pidevalt meedia ja sotsiaalmeedia huviorbiidis. Kuna tema puhul on tegemist värvika isiksusega, kes sageli vilistab etiketi ja reeglite peale, siis on tavaline, et teda kritiseeritakse või ta üle irvitatakse.

Kõige värskem sotsiaalmeedia irve pärineb sellest nädalast. Trump on oma esimesel välisvisiidil, olles selleks nädalaks jõudnud Brüsselisse, kus tal olid kohtumised teiste liidritega.

USA president Donald Trump vestlemas Leedu presidendi Dalia Grybauskaitega

FOTO: MATT DUNHAM/AP/Scanpix

Leedukas Šarūnas Černiauskas postitas oma leheküljele foto, millel Trumpi on näha koos Leedu presidendi Dalia Grybauskaitėga, kellele ta näitab näpuga, juures on tekst: «You stole my haircut, so now i’m gonna sue you» (Sa jäljendad minu soengut, kavatsen su kohtusse kaevata).

Donald Trump ja Dalia Grybauskaitė

FOTO: facebook.com

Trumpi ja Grybauskaitė kohtusid eile Brüsselis NATO uue peakorteri avamisel.

Brüsselis toimus NATO riikide riigipeade ja valitsusjuhtide tippkohtumine, kus arutati Euroopa riikide kaitsekulutuste ja rahvusvahelise terrorismiga võitlemise teemadel.

Leeduka postitatud meem ei ole ainus Trumpi pilav meem, vaid internetiavarustes leidub kümneid sotsiaalmeedia lehekülgi, milles Trump on naerualuseks. Üks neist on Daily Trump Memes.