Hullumeelne naine tekitas lennukis suure rüseluse

Naine

FOTO: Vida Press

United Airlinesi lend oli sunnitud tagasi lähtejaama pöörduma, sest üks reisijatest hakkas ebaadekvaatselt käituma ja tema rahustamiseks läks vaja viit meest.

United Arilinesi lennuk oli õhku tõusnud Houstonist ja suundus New Orleansi, kuid nad pidid lähtejaama tagasi suunduma. Poolel teel hakkas üks reisijatest ootamatult karjuma ja vastu lennuki seinu taguma, vahendab news.com.au.

«Me kõik oleme kaitstud ja armastatud! Me kõik oleme kaitstud ja armastatud! See lennuk maandub ilusti ja lahkelt,» karjus hüsteerias naine. Vahetult pärast seda kargas naine püsti ja sööstis kokpiti peale.

Seetõttu tormasid appi ka kaasreisijad, kes enne selleks pardameeskonnalt abi küsisid. «Kohe kui ta hakkas jooksma, hüppasin ma püsti ja küsisin, et kas ma võin aidata ja kas nad vajavad abi. Stjuardess andis mulle loa, seega ma tormasin naisele järele,» sõnas reisija Julian Markowitz.

Markowitz ei olnud ka ainuke kes appi tõttas. Kokku läks vaja viit meest, et naist kinni hoida ja ta käeraudadesse panna. Seejärel suundus lennuk tagasi lähtejaama, kus naisele tuli järgi politsei.

Lennufirma tänas avalduses reisijaid ja pardameeskonda, kes kiirelt olukorraga toime tulid.