Pildid ja video: Barron Trumpi rõivavalik sattus kriitika alla, Chelsea Clinton asus poisi kaitsele

Donald, Melania ja Barron Trump

FOTO: Pablo Martinez Monsivais/AP/Scanpix

USA konservatiivne väljanne The Daily Caller kritiseeris president Donald Trumpi kõige noorema poja Barron Trumpi rõivavalikut ja moemaitset, mis olevat kohutav.

Väljaanne  teatas, et 11-aastane Barron peaks hakkama riietuma Valgele Majale kohaselt, mitte olema pidevalt spordipükstes ja T-särgis.

Artikli juures oli Barronist foto, millel teda on näha šortsides, punases T-särgis kirjaga «On Your Mark Tiger Shark» ja suvejalatsites.

Donald ja Barron Trump

FOTO: YURI GRIPAS/REUTERS/Scanpix

Kirjutise autori Ford Springeri sõnul jätab presidendi poeg sellise riietusega endast väga halva mulje, kuid samas on ka see kivi ta vanemate kapsaaeda, kes ei oska teda esinduslikumalt rõivastada.

«Barron saabus koos vanematega pühapäeval Valgesse Majja tagasi New Jerseyst. Kui  ema ja isa olid esinduslikult riides, siis noor Barron nägi välja nagu suunduks ta kinno. Barron ei muretse oma väljanägemise pärast, kuid ta peaks. Ta isa näeb alati esinduslik välja ja emast on saanud rahvusvaheline moeikoon. Kuigi presidendi pojal ei ole ametlikke esindusülesandeid, peaks ta siiski olema esinduslik,» teatas ajakirjanik.

Donald, Melania ja Barron Trump

FOTO: SAUL LOEB/AFP/Scanpix

Donald, Melania ja Barron Trump

FOTO: Pablo Martinez Monsivais/AP/Scanpix

Donald, Melania ja Barron Trump

FOTO: Pablo Martinez Monsivais/AP/Scanpix

USA endise presidendi Bill Clintoni tütar Chelsea Clinton, kes elas Valges Majas vanuses 12 – 20 eluaastat, asus Barroni kaitsele.

«Meedia ja kõik teised peaksid Barron Trumpi rahule jätma ja lubama talle normaalset lapsepõlve. Barron on laps ja mitte ühtegi last ei tohiks kritiseerida ei päriselus ega sotsiaalmeedias nii nagu Barronit on kritiseeritud. Täiskasvanutel, kes seda teevad, peaks häbi olema,» teatas Chelsea Clinton.

Lisaks Chelsea Clintonile asusid veel mitmed kuulsused Barroni kaitsele.

Koomik Chelsea Handler, keda tuntakse kui Donald Trumpi karmi kriitikut, teatas Twitteris, et konservatiivid peaksid Barroni rahule jätma, sest see ei ole nende asi tema rõvastust kritiseerida.

Valge Maja pressiosakond palus meedias Barron Trumpi privaatsust austada, sest tegemist on alaealisega, kellel on õigus rahulikule ja turvalisele lapsepõlvele.

USA esileedi Melania Trump tänas kõiki, kes tema poja kaitseks välja astusid.

Donald, Melania ja Barron Trump

FOTO: Pablo Martinez Monsivais/AP/Scanpix