P, 27.09.2020

Kullapuru maha raputatud ehk need on salapärase missi põrutavamad skandaalid

Laura Kõrgemäe

FOTO: Erakogu

Luksusliku eluga silma paistnud veetlev naisterahvas on mitmete tüdrukute sõnul juba aastaid tegelenud noorte neidude kupeldamisega jõukatele ärimeestele, vahendab «Seitsmesed uudised». Kes on see salapärane veetlev naisterahvas?

Invidia Agenruuri perenaine Laura Kõrgemäe on ka enne välja paistnud põrutavate skandaalide taustal. 

Laura Kõrgemäe

FOTO: Erakogu

Pealt kullakarvalise Laura elus on nii mitmeidki seiku, mis kullapuru maha raputavad. 
Aastal 2005 avaldas Kõrgemäe tollane elukaaslane Andreas Eelmäe, et Laura näol on tegemist krantsiga. Saate «Missid» võitja Laura Kõrgemäe endine poiss-sõber Andreas Eelmäe tiris 2005. aastal ajakirja Kroonika veergudel rahva ette nende armuromaani üksikasjad. Paljastavas loos, kus Andreas ekskallimat krantsiks sõimas, häbistas noormees nii Laurat kui ka tema ema.
Laura sõnul olevat noormees teda kantpeadega ähvardanud ja oli vägivaldne. Tartu klubis Atlantis olevat paarike aga sõneledes suisa kaklema läinud.

Laura Kõrgemäe

FOTO: Instagram

Vägivaldsed arvete klaarimised ei ole aga aastatetagune teema. Sellel suvel jäi Kõrgemäe silma suve suurüritusel Weekend Baltic Festival, kui oli sõnasõda pidamas elukaaslase Viljar Paulusega. Viljar ja Laura vaheline tüli lõppes mehe jaoks verise peaga. Tüli paisus nii suureks, et osapoolte rahustamiseks oli vaja politsei sekkumist.

Laura Kõrgemäe koos kallimaga «arveid klaarimas»

FOTO: Gertrud Alatare

Laura Kõrgemäe

FOTO: Gertrud Alatare

Laura Kõrgemäe

FOTO: Gertrud Alatare

Laura suhtedraamad on alati olnud värvikad: aastal 2013 läks Kõrgemäe lahku enda poja isast, investeerimispankurist Veikko Maripuust, et üürikest armurõõmu nautida kasiinoärimehe poja, Erik Karuga.

Moèt Ice Rannapidu ViimsisLaura Kõrgemäe ja Erik Karu

FOTO: Ardo Kaljuvee

Veikko väljavalituks oli «üllatus-üllatus» Laura endise naabrinna ja parima sõbrannaga Iiris Õunapuuga. 

Redgate Capitali partner Veikko Maripuu.

FOTO: TOOMAS HUIK/PM/SCANPIX BALTICS

Iris Õunapuu.

FOTO: Filmimees