Kas tähtede seis soosib Merlyn Uuskülat Eesti Laulul?
Elu24 video!

Eesti Laul 2018 demode tähtaeg kukkus 1. novembril ja nagu eelnevatel aastatel, oli ka seekord telemaja fuajee minutid enne kella kukkumist tavapärasest suuremat saginat täis. Viimaste ümbrikutoojate oli ka armastatud diskokuninganna Merlyn Uusküla.

Elu24 antud intervjuus rääkis lauljanna, et kuigi tema pikaaegset muusikukarjääri on saatnud edu ja eestlased on Merlyni loomingu palavalt vastu võtnud, ei ole 33-aastasel lauljataril siiani õnne olnud Eesti Laulu konkursil. 

Kuigi Merlyn on mitmel eelneval aastal enda loomingut Eesti Laulu võitlustulle soovinud saata, ei ole mingil põhjusel tema lugu 20 parima hulka valitud. «Huvitaval kombel on aga need laulud võitnud kuulajate südamed mõnes kohalikus raadiojaamas ja saanud suureks hitiks,» teadis lauljatar rääkida. 

Merlyn avaldas Elu24, et on õnnelik hääletussüsteemi uuenduse üle, mis annab züriile võimaluse süveneda lugudesse ehk rohkem - et sõelale jääks ikka parimatest parim! Kas õnn naeratab seekord Merlynile, on raske ennustada – kui aga arvestada head tähtedeseisu, on kõik võimalik. Mida huvitavat rääkis Merlyn konkursile saadetud loo kohta, vaata täispikka videot.