Purjus peaga autoroolis olnud Oja Pets saab varsti taas autorooli istuda

Peeter Oja vabaneb Rahumäe politseijaoskonnast.

FOTO: Erik Prozes

Harju maakohus mõistis 1. septembril näitleja Peeter Oja süüdi auto juhtimises joobnud olekus ja karistas teda pooleaastase tingimisi vangistusega. Lisakaristusena võeti mehelt kolmeks kuuks mootorsõiduki juhtimise õigus. 

Peeter Oja vabaneb Rahumäe politseijaoskonnast.

FOTO: Erik Prozes

Põhja ringkonnaprokuratuuri esitatud süüdistuse kohaselt põhjustas Peeter Oja liiklusõnnetuse, juhtides 31. augusti õhtul kella 21.52 ajal Tallinnas Paju tänaval mootorsõidukit Subaru. Oja oli joobeseisundis.

Peeter Oja vabanes Rahumäe politseijaoskonnast

FOTO: Erik Prozes

Peeter Oja vabaneb Rahumäe politseijaoskonnast.

FOTO: Erik Prozes

Pealtnägija teadis rääkida, et esimene avarii oli toimunud Pirita tee ja Kose tee ristis, teine avarii Pirita Selveri juures. Pärast seda oli mees jätkanud sõitu, kuid politsei jõudis mehele kiirelt järele ning vahistas ta koduhoovis. Politsei märkas autot hetkel, mil ta oli elumaja väravast sisse sõitnud ja tabasid roolist Peeter Oja, kellel tuvastati alkoholijoove. 

Peeter Oja tunnistati 1. septembril süüdi mootorsõiduki juhtimises joobeseisundis ja mõistis talle karistuseks kuus kuud vangistust, millest ärakandmisele kuulus kolm kuud ja 28 päeva. Karistust vähendati, sest asi lahenes lühimenetluses. Lisakaristusena võttis kohus Ojalt kolmeks kuuks mootorsõiduki juhtimise õigus. 
Täna võib aga Peeter Ojale õnne soovida, sest näitleja saab 9. detsembril taas autorooli istuda.