Jan Uuspõld populariseerib svingimist

Jan Uuspõld

FOTO: Alar Truu/Õhtuleht

Näitleja Jan Uuspõld, kes tegi hiljuti suurepärase rolli kinolinal jooksvas suhtekomöödias «Svingerid», sõnas hiljem, et kui seda õigesti teha, parandab see nii suhte kui elu kvaliteeti.

«Ma arvan, et tänu sellele filmile räägitakse hästi palju sellest (svingimisest). Näiteks ma isegi sain teada, et on olemas täiesti tõsiselt võetavad svingerite kogukonnad olemas. Tartus pidi hästi tõsine olema. Ja Tallinnas,» ütles hiljuti 44. sünnipäeva tähistanud näitleja.

«Ja ma olen kuulnud, et see on väga paljusid kooselusid päästnud. Ja ka lahku viinud. Aga selles ei ole midagi halba. Et milleks elada koos, kui te üksteisele piina valmistate,» rääkis Uuspõld.

«See on selline tõsine värk, kui seda tõsiselt võtta. Minu populariseeriksin seda küll, kui seda õigesti teha. Ma arvan, et svingimist saab väga edukalt kasutada selleks, et elu edaspidi kvaliteetsem oleks,» sõnas näitleja.

Uuspõld sõnas, et kui meeste ja naiste vahelistest suhetes peakski vahepeal tekkima frustratsioon, siis on just nali see, mis suhtesse taas rahu toob. «Mulle see film väga meeldis. Kui ma seda vaatasin, siis ma ei tundnud ennast ära. Kui ma ühe enda sõbrast advokaadiga rääkisin, siis ta ütles, et üks Eesti keskmine advokaat ongi selline,» kommenteeris Uuspõld filmi.