Kuigi pealinnas tegutsevate bordellide «kõrgajastu» on tänaseks päevaks möödas ja hooned, milles aastaid tagasi kahtlaseid teenuseid pakuti, on oma uksed sulgenud, elavad kurikuulsad aadressid siiani edasi. Elu24 tegi fotomeenutuse kunagistest kuumimatest lõbumajadest. Galerii osa 2!

Lily ja Tihase tänava lõbumaja olid ühed viimased Tallinnas tegutsenud n-ö kõrgema taseme bordellid. Viimane "tantsustuudioks" maskeeritud koht sai tegutseda kokku kuus aastat: 2000 - 2006. Väidetavalt maksis selles bordellis tund 1500 krooni.

FOTO: Madis Sinivee

Ristiku põiktänavas asunud lõbumaja oli väidetavalt üks viimaseid Eestis. Seal asunud ööklubis Nana tuli leida enda maitsele sobiv kaunitar ja siis minna edasi kõrvalasuvasse Nord hostelisse. Tänaselgi päeva ilutseb maja seinal puhkeasutuse silt.

FOTO: Madis Sinivee

Valentina salong - just see uhke nimega keldribordell on üks kurikuulsamaid. Saatest "Politseikroonika" rahva mällu sööbinud asutus oli kõike muud kui paradiis. Lihtrahvale mõeldud patupesas olid küll baldahhiinvoodid, kuid kassi väljaheidete lõhn ja kahtlane asukoht naudingut ei pakkunud. 2005.aastal maksis seal kord 400 krooni.

FOTO: Madis Sinivee

Kaunisse Pikakari randa viiva Paljassaare tee ääres asuva maja puhul ei reeda selle räpast minevikku miski. 2018.aastal on maja räämas ja õu autosid täis. Kui kunagi olid need peamiseltt taksod, siis nüüd romud.

FOTO: Madis Sinivee

Tallinna kesklinnas, Kaarli kiriku ja Rahvusraamatukogu vahetus läheduses Endla tänaval asus korterbordell Angeelika. 3 - toalises eluruumis toimus nii tihe teenuse osutamine, et naabrite elu muutus suisa maapealseks põrguks. Sealses lõbumajas töötasid peamiselt verinoored vene keelt kõnelevad tütarlapsed.

FOTO: Madis Sinivee