Lesk kinnitab: koomik Richard Pryor seksis Marlon Brandoga

Richard Pryor

FOTO: Kuvatõmmis

Pärast seda kui muusikaprodutsent Quincy Jones rääkis väljaandele «Vulture», et koomik Richard Pryor ning näitleja Marlon Brando seksis omavahel, peeti seda hullumeelseks. Vähemalt seni, kuni Pryori lesk seda juttu kinnitas.

Richard Pryori lesk Jennifer Lee, kes oli koomikuga abielus 1981 kuni 1982 ja 2001 kuni 2005, kinnitas, et tema endine abikaasa oli biseksuaalne. Kuigi suurem avalikkus seda Pryori kohta ei teadnud, siis sõnas naine, et koomik rääkis enda biseksuaalsest enda päevikutes, mille naine kavatseb selle aasta lõpus avaldada.

Marlon Brando filmis «Rong nimega iha», mille eest ta teenis ka Oscari.

FOTO: The Legacy Collection/©United Archives / Topfoto

Jennifer Lee'l oli aga sündmuste kohta selgitus olemas. «Need oli ju seitsmekümnendad. Narkootikumid olid siis veel head, eriti kvaalid. Kui sa tegid piisavalt kokaiini, siis sa keppisid radiaatorit ja saatsid sellele hommikul lilli,» sõnas naine.

Marlon Brando filmis «Ristiisa»

FOTO: Anonymous/AP/Scanpix

Pryor oli abielus seitse korda viie erineva naisega, ning sai kokku seitse last. 

Brando, kes suri 2004. aastal 80 aastasena, oli samuti enda seksuaalsuse osas väga avatud. Ta ütles 1976. aastal: «Nagu väga paljudel meestel, on ka mul olnud homoseksuaalseid kogemusi, ja ma ei tunne selle pärast häbi. Ma ei ole kunagi hoolinud sellest, mida inimesed minust arvavad.»