ERKI Moeshow 2011 piletid nüüd müügil!

ERKI Moeshow 2010, Merja Ulvinen ja Minna Ylitalo (Soome), kollektsioon- Aelita

FOTO: Rene Pringi

1982. aastal esmakordselt peetud ERKI Moeshow tuleb taas! Tänavu pannakse legendaarne poodium püsti juuni esimesel laupäeval.

ERKI Moeshow 2011 konseptsioon ja inspiratsioon on puhas valge lõuend. Õhtu jooksul täitub lõuend 25 kollektsiooniga, 25 kunstiteosega.

Lisaks Eesti noorte moeloojate loomingule näeb üritusel ka kolme kollektsiooni piiri tagant - Prantsusmaalt, Soomest ja Slovakkiast.
 

Piletid on saadaval Piletilevi müügipunktides kuni 3.06 kl 17:00, samuti üritusel kohapeal.

Kes võtab ette retke tulla moodi nautima väljaspoolt Tallinna, siis ERKI Moeshow koostöös Edelaraudteega teeb selle eriti lihtsaks! Ürituse päeval ostetud rongipileti alusel saab kohapeal osta pileti eelmüügi hinnaga.

Kui ERKI Moeshow pilet on juba olemas, siis ürituse päeval saab osta rongipileti Tallinna ja tagasi poole hinnaga. Soodustused kehtivad vastava pileti ette näitamisel!
 

ERKI Moeshow 2011 toimub 04.06 Volta tehases.

Uksed avatakse kl 18:00, show algab kl 19:00. Igaaastane Eesti moesuursündmus, kus kolme kümnendi jooksul on oma disaineridebüüdi teinud pea kõik Eesti olulisemad moeloojad, nende seas Aldo Järvsoo, Tiina Talumees, Riina Põldroos, Liisi Eesmaa, Lilli Jahilo ja paljud teised, kutsub vaatama uute moetalentide tähelennu algust.

Ole kohal!