Vaata, mis toimus Tiina Talumehe juubelikollektsiooni esitluse ajal

Eile esitles Tiina Talumees ajaloolises Maarjamäe lossis arvukale moepublikule oma värsket kevadsuvist couture-kollektsiooni «Vabariigi Naine». Ühtlasi tähistas Tiina Talumees Moestuudio oma väärikat 20. juubelit.

20-30-ndate aastate võluvalt naiselikust moest inspireeritud kollektsioon sulandab elegantselt ühed võluvaimad moekümnendid ning juubeliaastale kummardust tegeva rahvusteema, kuid teeb seda stiliseeritud ja kõrgmoele omases võtmes, tänapäeva naisele kohandatud lõigetega.

Valdavalt õhtu- ja kokteilikleitidest ning nende juurde sobituvatest jakkidest ja mantlitest koosneva kollektsiooni üheks signatuurelemendiks on stiliseeritud rukkilillemotiiv, olgu siis hapra pärltikandina, täiuslikkuseni viimistletud käsitööaplikatsioonina või Tiina Talumehe enda disainitud unikaalse printmustrina, mida kandvad kangad valmivad eritellimusena Itaalias.

Kollektsiooni värvigamma on Eestimaale omaselt tagasihoidlik ja vaoshoitud. Näeme trikoloorist inspireeritud sinise, musta ja valge varjundeid, aga ka koidikutaeva roosat ning klassikalist beeži. Materjalidest kohtame kollektsioonis näiteks siidsatääni, viskoosi ning siidi- ja villakreppi. Kollektsioon valmib käsitööna parimate rätsepate käe all Tiina Talumehe Rotermanni moestuudios.

Etendusel aitas teoks saada Audi, Larsen V.S 100 konjakiga kostitas Altia, värskendavat vett pakkus Värska Vesi, magusa meeleolu lõid Magnum ja Lindt. Modelle kaunistas Max Factor ning soengud seadis Wella Professionals. Moeetenduse korraldas Stiilikanal.

Tiina Talumees Moestuudio on Eesti üks tuntumaid ja tunnustatumaid kõrgmoodi viljelevaid moemaju, mis on valmistanud eritellimusel naisterõivaid nüüdseks juba 20 aastat.