Armastatud näitlejanna Evelin Võigemast sai taas aasta võrra vanemaks!
Lõbus galerii!

Imelise häälega Evelin Võigemastil täitus 22. mail taas üks eluring. Kaunis naine võttis vastu 38. eluaasta ja tõestab taas, et naine on kui hea vein, mis iga aastaga aina ilusamaks, paremaks ja maitsvamaks muutub. 

Sünnipäev on alati hea aeg, et heita pilk olnule. Teeme seda, meiegi!

Evelin Võigemast on hariduste omandanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunstikoolis. Ta töötab alates 2002. aastast Tallinna Linnateatris.

2013. aasta kevadel osales TV3 telesaates «Su nägu kõlab tuttavalt», mille ka võitis. Televaatajatele läks eriliselt hinge tema kehastumine Edith Piafiks. Etteastes sai naine ühendada oma suurepärased oskused näitleja ning muusikuna.

Evelinil on praeguseks lõppenud abielust Priit Võigemastiga kaks last: Loviise ja Lennart.


2015. aastal osales Evelin Perekeskus Sina ja Mina lapsevanematele suunatud kampaanias «Ole kohal» ja vestis ühe toreda loo oma lapsepõlvest ja kartulisalatist ning huvitavast dünaamikavahetusest emaga. 

2017. aastal astus Evelin üles filmis «Minu näoga onu», kus naise kehastatud tegelaskuju ootamatult armukolmnurka sattus. Filmist jäid välja mõned klipid, mida Kuukulgur oma Youtube'i kanalil jagab. Vaata, kuidas pühendunud ja supervormis näitleja julgelt riided seljast heidab ning kõhklemata merevette hüppab.

2015. aasta Muusikapäevade raames andis Evelin lühikese intervjuu, milles avaldab, et kõikidest kunsti liikidest peab ta just muusikat selleks, mis kõige enam puudutab.

Käesoleval aastal oli Evelin Kaubamaja reklaamnäoks ja laulis sisse Leslie Da Bassi kirjutatud loo «Naine», mis ülistas naisi kõigis nende sadades igapäevastes tegemistes ja rollides. 

Kuula, kui imelise dueti tegid Evelin Pang ja Sergo Vares rokk-ooperis «Ruja».