N, 29.10.2020

Tundmatu objekt Tallinna taevas? Vaata, kuidas poekäru kuu peale lennutatati
Elu24 eksklusiivne video

Kosmoseajasatu on saabunud ka argiellu. Elu24 näitab täna õhtul otsepildis, kuidas e-toidukauplus FreshGO ostukäru kuu peale saadab. Kella 20.50 paiku saadatakse Tallinna sadama piirkonnast lendu õhulaev, mille lend on nähtav üle terve linna.

«Õhulaeva lendu, millega saadetakse ostukäru kuupeale nii otseses kui kaudses mõttes, on hea ilma korral kindlasti näha üle kogu Tallinna,» lubas FreshGO juhatuse liige Meelis Mäeots.

«Omal ajal oli ostukäru hea asi, aga kaugele sellega ei sõida. Kui inimestel on võimalus toit endale koju klikkida, on mõttetu raisata oma aega poes kärutamisele ja sabas seismisele,» rääkis Mäeots ja lisas: «Meie kullerid toovad kohale kõik vajaliku, olgu tegu supermarketi või turukaubaga, lisaks viivad ka taara ära.» 

E-toidukauplusel on Mäeotsa sõnul tulevikus plaan vahendada ka näiteks apteegi- ning raamatupoe tooteid. «Ravimeid küll ise müüma ei hakata, aga kui inimene sooritab ostu nii apteegist kui FreshGo toidupoest, siis saab ta need ühe kulleriga samal ajal kätte,» rääkis Mäeots. Kaubavalikus on kõike alates talukaubast ning lõpetades hõrgutavate delikatessidega. Kaup lubatakse koju tuua tunni täpsusega.

Lisaks toidukraami kojutoimetamisele toob FreshGo peatselt välja ka pesupesemise teenuse. «Kui klient tellib toidu koju, saab ta ka kotitäie riideid kullerile kaasa anda, paari päeva pärast toome puhtad riided tagasi,» rääkis Mäeots.

Sümboolse raketilennuga täidab FreshGo oma avalubaduse: «Nopime kõige värskemad tooted ja toimetame need otse sinuni! Nii ei pea sa raiskama oma aega ja energiat ostlemisele ning võid ostukäru rahulikult kuu peale saata!»

JÄLGI Elu24 otsepilti uskumatust lennust!