Legendaarne Nickelback astus lavale ja rokkis Lauluväljaku murukamarani läbi
Pildid!

Rokilegend Nickelback andis Tallinna Lauluväljakul Baltikumi ainsa kontserdi. Lubati piirituid emotsioone! Vaata, millised olid esmased meeleolud nii laval kui publikus!

Kanada rokkbänd on tegutsenud juba aastast 1996. aastast ning on üks maailma edukaimaid rokkbände. Kuigi nende loomingu kohta levib näiteks internetis väga vastakaid arvamusi. On ühed, kes peavad Nickelbacki muusikat rokkmuusika tipuks ja teised, kes selle seisukohaga absoluutselt ei nõustu, öeldes, et tegemist on naeruväärselt halva muusikaga. 2017. aastal nimetas The Telegraph Nickelbacki «kõige vihatumaks bändiks».

Kriitikud võivad öelda, mida soovivad, kuid bändi edu ja müüginumbrid räägivad oma lugu.  Üle maailma on müüdud rohkem kui 50 miljonit albumit, üllitatud 23 singlit ning 12 maailmaturneed. Lisaks kuulub nende repertuaari mitmeid legendaareid hitte nagu näiteks «How You Remind Me», «Photograph», «If Everyone Cared» ja «Rockstar».

Algusaegadel oli bändil aga hoopis teine nimi: «The Village Idiots» («Külaidioodid»). Praegune nimi tekkis siis kui solist Mike Kroeger Starbucksi kohvikus töötades klientidele peenraha tagasi andes päevast-päeva ütles «Ja üks viiesendine tagasi» («nickel» inglise keeles «viiesendine»).

eople are always curious how bands come up with such original names. They were not always called Nickelback, but in fact were originally known as the Village Idiots. The name was changed when member Mike Kroeger kept handing customers their change at Starbucks saying, “Here’s your nickel back.”

Bändi solist Chad Kroeger rääkis pikka aega ajakirjanduses antud intervjuudes, et on oma surma ette näinud. Väidetavalt jõuab viimnetund kätte mehe 40. eluaastal, keset lava ning ta leiab oma otsa südamerabanduse tagajärjel. «Seda pole võimalik muuta. See on nii ette nähtud,» lisas mees. Õnneks pole Chadi arvutsed tõele vastanud ning mees on sel aastal tähistamas oma 44. eluaastat.  

VAATA galeriid kontserdile saabujatest!