T, 29.09.2020

Pildid: kurt oraakelkass Achilleus ennustab MMi avamängu võitu Venemaale

Täna algavad Venemaal maailma meistrivõistlused jalgpallis, esimene mäng toimub Moskvas Lužniki staadionil, kus vastasteks on Venemaa ja Saudi Araabia, mis on FIFA edetabelis vastavalt 70. ja 67. kohal.

Venemaa MMi kohtumiste eelselt ennustab tulemusi Peterburi Ermitaaži muuseumi valgekarvaline kurt kass Achilleus, kes nüüd ennustas, et avamängu võidab Venemaa koondis, teatab mtv.fi.

Oraakelkass Achilleus ennustas MMi avamängu võitu Venemaale

FOTO: DYLAN MARTINEZ / REUTERS

Ennustajakassi ette pandi kaks kaussi kassitoiduga, millest ühe juures oli Venemaa ja teise juures Saudi Araabia lipp. Kass valis pärast mõningat kõhklust Venemaa lipuga kausi, mis ennustamise läbiviijate sõnul on viide, et mäng on Venemaale edukas.

Oraakelkass Achilleus ennustas MMi avamängu võitu Venemaale

FOTO: DYLAN MARTINEZ / REUTERS

Venemaa koondisele oleks esimese kohtumise võit väga mokka mööda, sest seda koondist peetakse nüüdse MMi üheks nõrgemaks.

Lisaks kassile loodab Vene koondise võitu ka peatreener Stanislav Tšertšessov, kes kutsus venelastest jalgpallifänne kasvatama koondise toetamiseks vuntse või kandma võltsvuntse.

Venemaa jalgpallikoondise peatreener Stanislav Tšertšessov

FOTO: Mikhail Japaridze / Mikhail Japaridze/TASS/Scanpix

«Minul on vuntsid ja kui mängijad näevad sadu fänne vuntsidega, siis loodetavalt mängivad nad paremini,» lausus peatreener.

Venemaa jalgpallikoondis treeningul, keskel peatreener Stanislav Tšertšessov

FOTO: Hassan Ammar / AP/Scanpix

Venemaa ja Saudi Araabia kohtumine algab kell 18.00.

Venemaa koos Saudi Araabia, Egiptuse ja Uruguayga on A-alagrupis.